11:37 PM
Бог не є Богом безладу, але миру

Бог не є Богом безладу, але ладу

Апостол Павло написав 
1 до Коринтян 14: 33 
 бо Бог не є Богом безладу, але миру. Як по всіх Церквах у святих.


Цей вірш в релігійних спільнотах розуміють так -  бо Бог не є Богом безладу, але ладу.  Цей вірш використовують як приклад того, що все що нас оточує має повний порядок і лад.  Релігійному суспільству кажуть, весь всесвіт живе відповідно закону який несе нам порядок.

всесвіт , порядок , бог всесвіту і ладу

Насправді, це не так, ми живемо у світі в якому існує хаос  і безлад, завдяки цьому безладу появилися ми.  Все що нас оточує, нас готове знищити  і несе нам руйнацію і безлад, фізичні закони це закони хаосу і безладу і вони не працюють на порядок.  Ми не знаємо, що таке порядок, ми намагаємось отримати порядок але весь час отримуємо безлад. Один науковець був взяв келих вина і кинув його на підлогу, келих розбився і вино розлилося, цими діями він продемонстрував, що фізичний закон працює на безлад.  Далі науковець сказав , а могло бути навпаки, якби закон працював на порядок то келих не розбився і вино не розлилося.

Ми всі прибираємо у себе в кімнатах і намагаємось навести порядок, але ми весь час отримуємо безпорядок і кожен раз наводимо порядок заново. Всесвіт теж живе в хаосі і в безладі, там все вибухає, все руйнується і все змінюється, порядку у всесвіті немає, весь всесвіт рухається в хаосі і до хаосу, безладу, весь всесвіт у майбутньому чекає катастрофа.

 

Примітка: Подібна тема - Релігія і наука що спільного 

  

Категорія: Наука і Біблія | Переглядів: 383 | Додав: Volia | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 2
avatar
1 boyko3773 • 6:39 AM, 2020-01-11 [Матеріал]
Ви порівнюєте порядок у вашій хаті з ладом та миром, які визначаються божественним наміром та задумкою. Якби Земля була розташована на не так як вона є зараз, життя б в принципі не існувало на ній. Це, як приклад. Або, якщо взяти життя людини, як біологічної істоти, у всіх його проявах і багатогранності, то кожна мить мить існування або співіснування нас усіх це вже просто чудо господнє. Одна з мудріших людей цього світу сказала:"Я знаю лише те, що я нічогоне знаю". У вас просто немає права говорити що все це є результатом хаосу і нічого більше. Якби я так думав, мені б як мінімум було страшно жити, як максимум без смислу.
avatar
0
2 Volia • 12:53 PM, 2020-01-11 [Матеріал]
Земля розташована так  завдяки хаосу   а не порядку , і землі загрожує багато небезпек , комети , астероїди , інші планети , навіть сонце , землі загрожує чорна  матерія  і сусідня галактика. Порядок був до великого вибуху , після великого вибуху існує лише хаос
avatar