2:39 PM
Дерево еволюції - Біблія і наука

Дерево еволюції і Біблія

Писав про створення людини. Писав про великого наукового просвітителя Мойсея, який народився 1391 році до нашої ери.

Кажуть що ця людина є прикладом для сучасної науки і вся наука зобов'язана орієнтуватися на цю людину.

Писав, що сюжет створення Богом людини в Біблії цікавий і його потрібно досліджувати.

Читати тему - Біблійне створення людини цікаве


Еволюції і Біблія

За таким сюжетом можна зняти фантастичний фільм. Уявіть, що Бог замішує землю і ліпить з цієї землі  майбутнє тіло людини а потім туди вдихає енергію життя  і людина оживає, стає душею.  Можна уявити по іншому, якась енергія збирає всі частини землю в одне ціле, і  таким чином формується тіло а потім ця енергія вселяється у це тіло і воно оживає. Дуже цікавий сюжет для фантастики.

Як на мене еволюція це більш реальний підхід  до виникнення всього живого і людини, з малого народжується більше і такий довготривалий процес більш реалістичний чим чудо. Мутація ДНК можлива і ми цю мутацію спостерігаємо сьогодні. Ми сьогодні можемо бачити, що у цілком здорових людей народжуються ліліпути (малі ростом люди). Ми також сьогодні бачимо, мутація гену, яка викликає хвороби, наприклад рак. 

Ми також сьогодні бачимо, як змінюється види тварин, правда ми не спостерігаємо зміну роду тварин, але ми спостерігаємо як окремий рід шляхом схрещування створює нові види, приклад собаки. 

Це означає, якщо ми можемо міняти види тварин рослин на інші види, то цілком можливо що ми можемо міняти роди на інші роди, правда такий процес змін тривалий.  

Думаю перехід одного роду в інший дуже довгий процес і складний. 

Вид який переходить в інший рід повинен відірватися від свого роду настільки далеко, що для цієї події 1000 років мало . Для того щоб вид створив свій окремий рід потрібно 100 000 років а може і більше. Думаю цілком можливо що гілка еволюції людини колись зможе дати інші ростки і колись появиться інший рід "homo sapiens" і він буде не таким як ми.

Дерево еволюції 

Еволюція це старе дерево, яке існує мільярди років, це дерево має спільне коріння, має окремі гілки, але гілки цього дерева не перетинаються, тому доволі складно один рід перетворити в інший рід. Думаю окремий рід може змінитися, еволюціонувати і створити нову гілку цього еволюційного дерева. 

дерево еволюції

Дерево еволюції має багато гілок, деякі гілки цього дерева зламані. Сьогодні багато рослин, які існували протягом мільйонів років зникли і багато тварин теж зникло і ці гілки еволюції відродити складно. Не уявляю, як можна нам відродити динозаврів і мамонтів, хоча науковці намагаються це зробити.

Гілки еволюції продовжують ламатися. 
Сьогодні ми живемо у світі, який поступово зникає, багато тварин і рослин зникає в наш час і це ми бачимо. Цілком можливо, що наступить якийсь історичний момент і життя на землі повністю зникне. Може на землі виживуть якісь одиниці, тоді процес еволюції буде проходити по новому, і через мільйони років тут буде інше життя. Подібні події на землі вже були, життя зникало і потім це життя знову відроджувалась.

Фізик і хімік Луї Пастер, який вивчав бродіння нам показав як зароджується життя. Він взяв дві банки, в одну банку залив кип'ячену воду і закрив кришкою, в іншу банку налив сиру воду і закрив кришкою. В банці  де була сира вода почало зароджуватися життя, а де була кип'ячена вода життя не зароджувалось, бактерії там були але у вигляді спорів, вони всі включили захист. Після того, як Луї Пастер відкрив банку з кип'яченою водою і створив умови для бактерій то спори ожили і у банці почалося життя.  

Для життя потрібні умови, наша планета має такі умови. Якщо планета втратить ці умови, тоді такого життя тут не буде, будуть якісь спори, можливо ці бактеріальні спори знайдуть собі умови і колись оживуть і появиться якесь інше життя.       

Примітка; Цей опис не цілком науковий погляд, це мій приватний погляд на еволюцію.

Категорія: Наука і Біблія | Переглядів: 348 | Додав: Volia | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar