3:50 PM
Релігія і наука що спільного ?

Релігія і наука що спільного ? 

Релігійному суспільстві наука відіграє дуже важливу роль і там багато спільного. Коли наука розповідає, що земля кругла і у вигляді кулі, то релігійне суспільство підлаштовує під науку біблійні вірші. Воно нам розповідає, що земля дійсно кругла, хоча біблійні вірші в часи їхнього написання мали інше трактування.

Існує у книзі Іова, як кажуть, науково підтверджений вірш - Він розкинув північ над пустотою, повісив землю ні на чому. Питання, що означає "північ над пустотою" на півночі що пустота і там вже кінець землі ? У книзі Ісаї, існує ще один вірш -  Він є той що сидить над кругом землі. Питання, що автор цього вірша має на увазі, круг у вигляді обрію ? Чи може круг у вигляді земної кулі ? Якщо Ісаї писав, що земля має вигляд земної кулі а не обрію, то де можна прочитати його наукові розрахунки ?

 

Біблія і наука

Також у релігійному суспільстві існує таке поняття, як заперечування наукових даних. Коли наука нам каже те що під біблійний опис підлаштувати неможливо, тоді релігійне суспільство розповідає, що це брехання, науковці приховують правду.


Наприклад; Біблія не описує великий вибух, вона не описує розширення всесвіту, тому ці наукові догми підлаштувати під біблійний опис і створення світу неможливо, тому релігійне суспільство нам каже, це брехня.

Існує релігійна література, яка заперечує еволюції, ця література написана професійними аферистами і у цій літературі існують фрази, цитати, якихось людей, які вирвані з контексту.  Логіка цих книг одна, Мойсей який жив приблизно у 1391 році, до нашої ери, був великим просвітителем і знав як був створений світ, а сучасна наука яка розшифрувала ДНК цього не знає.

Сучасна наука за їхньою логікою дурна і від нас приховує правду. Причини чому наука приховує правду, ці книги нам не розповідають і ці причини ніхто нам в книгах  не називає. Релігійне суспільство користається наукою

Релігійне суспільство активно користається наукою, воно користується наукою там, де йому потрібно, а там де непотрібно, воно називає науковців телепнями і розповідає, що світ появився 7  тисяч років тому.  Це суспільство нам розповідає, що мантія земної кори почала плавитись лише нещодавно і магнітного поля землі не існувало.

Фальш і маніпуляція, це основи релігії. Ось такий вірш  Екклезіяст 1:5-6,  релігійне суспільство буде розглядати з наукового погляду і буде нам говорити що Бог відкрив Соломону правду і наука це підтверджує.

Екклезіяст 1:5-6
5 І сонечко сходить, і сонце заходить, і поспішає до місця свого, де сходить воно. 6 Віє вітер на південь, і на північ вертається, крутиться, крутиться він та й іде, і на круг свій вертається вітер...


Хоча цей вірш жодного наукового погляду немає і насправді тут описується, що сонце крутиться навколо землі. Також вітер появляться і зникає завдяки температурі, а не йде на круги свої, як це написав Соломон, але релігійне суспільство буде цей вірш викривляти і  пов'язувати з наукою. 

 

Примітка: Релігійне суспільство використовує науку, використовує там, де йому вигідно, там де невигідно воно розповідає що науковці негідники.

 

Деякі погляди на Біблію.

Читати Створення землі і всесвіту

 

Читати Біблійне створення людини

Категорія: Наука і Біблія | Переглядів: 247 | Додав: Volia | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar