9:00 PM
Свідки Єгови погляд на вчення

Свідки Єгови погляд на вчення. 

Свідки Єгови, виникли після того, як пророцтво християн адвентистів, про кінець світу не збулося. Християни адвентисти розповідали, що в 1844 році відбудеться кінець світу, але ця мрія не збулася. 

Тоді невелика група адвентистів відкололась від цієї релігійної організації і створила нову організацію, яку назвали  Дослідники Біблії. 

Дослідники Біблії в принципі прийшли до правильних висновків.

Вони встановили, що єврейський Бог має ім'я Яхве  і немає трьох облич. Вони встановили, що Ісус Христос це окрема постать від Бога Яхве.

Погляди Свідків Єгови  на Бога  подібні до цих поглядів.  Погляд Хто Істинний Бог . 

Якщо взяти релігійне вчення Свідків Єгових, то воно з історичного погляду правильне, воно подібне до вірувань перших  християн. Вони правильно трактують образ Бога, їхнє вчення про Бога дуже близьке до вчень перших християн. Свідки Єгови вірять в єврейського Бога в якого вірили і перші християни. 

Свідки ЄговиТакож, Свідки Єгови з біблійного погляду правильно трактують, що люди після смерті не живуть. Вони приводять чіткі аргументи своїх вчень на тему воскресіння  і вони близькі до вчень перших християн, які теж вірили, що воскресіння відбудеться в майбутньому.

Умисна помилка їхніх вчень у тому, що вони встановили дату Другого Пришестя Христа, це 1914 рік.
Дослідники Біблії розуміли, що без вигоди люди служити Богу не будуть і до них ніхто не прийде. Цю тезу розумів ще Мойсей який в книзі Іова написав - Хіба даром тобі служить Іов ?     

Тому, Дослідники Біблії, у кінці 19 століття закинули інформацію, що вони розшифрували пророцтво книги Даниїла, про царя Навуходоносора, яке знаходиться в 4 розділі цієї книги.

Я не буду ту демонструвати це пророцтво і показувати схему його розшифровки, скажу одне, що завдяки цьому пророцтву Дослідники Біблії заявили, що кінець світу буде в 1914 році. Після цих заяв, група Дослідників Біблії почала проповідувати про близький кінець світу.

В ті часи вони вважали, що в 1914 році, повинно відбутися Друге Пришестя Христа і всі праведники тоді воскреснуть а живі зміняться і полетять на небеса, а нечестиві загинуть. Після цих проповідей мільйони переляканих людей потягнулися до них в церкву.

Коли наступив 1914 рік, а потім наступив 1916 рік, а другого пришиття не відбулося, вони заявили що в 1914 році, наступала епоха кінця і кінець світу близький. 

Кінець світу чекали довго, чекали його, аж до кінця тридцятих років. Приблизно в середині тридцятих років, вони сказали, що Ісус вже прийшов і він очікує всіх на небесах. У вченнях про друге пришестя, замінили поняття "пришестя" на поняття "присутність Христа".  У них появилася теза, що Ісус в 1914 році, не прийшов, як вони стверджували на початку, а він лише "присутній", він знаходиться в стані очікування. 

Також вони заявили, що з 1914 року, відбувається процес воскресіння померлих святих праведників, які воскрешають на небеса, щоб там правити з Христом 1000 років.

Вони також заявили, що існує два стада. 

Невелике перше стадо вже воскрешає на небеса і там воно живе, воно налічує 144 тисячі святих і божих чоловік, а інше велике стадо воскресне лише після Армагедону і буде жити на землі і цим стадом будуть керувати ті 144 тисячі святих.

Це все вчення підлаштовано під книгу Об'явлення, це вчення весь час трохи змінюється. Спочатку казали, що люди які народилися в 1914 році не помруть і побачать Ісуса Христа. Сьогодні так не кажуть, тому що вчення в дев'яності роки змінилося.

Якщо взяти Свідків Єгових до 1993 року, то вони вірили, що кінець світу буде через 5 - 10 років, вони казали, що люди (рід)  які народилися в 1914 році не помруть, як побачать кінець світу власними очима, свій погляд підтверджували віршем Матвія 24 :34

Від Матвія 24:34-35
³⁴ Поправді кажу вам: не перейде цей рід, аж усе оце станеться. ³⁵ Небо й земля проминеться, але не минуться слова Мої! Від Матвія 24:34-35


У 1995 році, відбулися зміна вчень і  вони вже навчали людей, що неправильно зрозуміли пророцтво з книги Матвія 24 розділ  "не пройде цей рід як все це станеться" , на їхню думку слово рід  потрібно вже розуміти як  покоління і люди які народилися в 20 столітті і вірш з Матвія звучить по іншому. За їхнім вченням, вже не обов'язково, щоб люди (рід) які народилися в 1914 році бачили кінець світу, це повинно побачити покоління .

Примітка; Встановлена дата Другого Пришестя Христа, повністю змінила вчення, яке могло бути подібним до вчень перших християн. Дата 1914 рік ,примусила релігійну організацію маневрувати, фантазувати, весь час змінювати вчення і підлаштовувати це вчення під себе, під свої власні заяви.    

 

Переглядів: 322 | Додав: Volia | Теги: християнські вчення, свідки єгови погляд на вчення | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar