6:42 PM
Всяка влада від Бога

Всяка влада від Бога

В християнстві існують різні погляди на владу. Деякі християнські громади співпрацюють з владою, тому що вони вважають, що влада встановлена Богом.

До Римлян 13:1-7

¹ Нехай кожна людина кориться вищій владі, бо немає влади, як не від Бога, і влади існуючі встановлені від Бога. ² Тому той, хто противиться владі, противиться Божій постанові; а ті, хто противиться, самі візьмуть осуд на себе. ³ Бо володарі пострах не на добрі діла, а на злі. Хочеш не боятися влади? Роби добро, і матимеш похвалу від неї, ⁴ бо володар Божий слуга, тобі на добро. А як чиниш ти зле, то бійся, бо недармо він носить меча, він бо Божий слуга, месник у гніві злочинцеві! ⁵ Тому треба коритися не тільки ради страху кари, але й ради сумління. ⁶ Через це ви й податки даєте, бо вони служителі Божі, саме тим завжди зайняті. ⁷ Тож віддайте належне усім: кому податок податок, кому мито мито, кому страх страх, кому честь честь.

Існують християни які засуджують владу але її терплять і платять податки, такі християни будь яку владу вважають слугою сатани. Вони ніколи не скажуть, що всяка влада від Бога. Єдина влада від Бога це Боже Царство в якому буде правити царь Ісус Христос. Погляди ворожості до земної влади у християн базуються на цих віршах.

Євангеліє від Луки 4:5-8

5 І він вивів Його на гору високу, і за хвилину часу показав Йому всі царства на світі. 6 І диявол сказав Йому: Я дам Тобі всю оцю владу та їхню славу, бо мені це передане, і я даю, кому хочу, її. 7 Тож коли Ти поклонишся передо мною, то все буде Твоє! 8 І промовив Ісус йому в відповідь: Написано: Господеві Богові своєму вклоняйся, і служи Одному Йому!

 

влада вбиває християн , в першому столітті християни

Якщо аналізувати цих два вірша, ми бачимо протиріччя. Один вірш нам каже, влада від Бога встановлена, інший вірш нам каже, що влада передана дияволу і він владу дає кому хоче.

Християни тут не бачать протиріччя і сприймають ці два вірші як одне ціле. На думку християн, Бог дав владу дияволу і ця влада на землі ним встановлена і діє сьогодні. Бог постановив щоб землею сьогодні правив диявол, тому влада восстановлена Богом.

З точки зору християнина, сьогодні Бог не керує землею, землею керує диявол якого Бог допустив до влади.

1 Івана 5:19

¹⁹ Ми знаємо, що ми від Бога, і що ввесь світ лежить у злі

У наслідку правління диявола, було владою вбито мільйони християн, подібні катування і вбивства були зовсім недавно в СРСР. Християни терпимо ставляться до влади, вони виконують закони держави, які не суперечать Біблії, віддають кесарю кесереве - податки, але влада сатани, завжди християн переслідує і це ми бачимо в сучасній Росії, де людей за віру влада саджає в тюрму .

Християнин чекає дня, коли диявол і його влада буде знищена і на землю прийде праведне правління під керівництвом Ісуса Христа, бо це його влада, іншої влади у християнина немає. 

Даниїл 2:44

⁴⁴ А за днів тих царів Небесний Бог поставить царство, що навіки не зруйнується, і те царство не буде віддане іншому народові. Воно потовче й покінчить усі ті царства, а само буде стояти навіки

З приходом правління Христа , керівник який сьогодні очолює земну владу, буде покараний на тисячу років, а потім на короткий час буде звільнений і повністю буде знищений.

Об'явлення 20:1-3
¹ І бачив я Ангола, що сходив із неба, що мав ключа від безодні, і кайдани великі в руці своїй. 
² І схопив він змія, вужа стародавнього, що диявол він і сатана, і зв'язав його на тисячу років, ³ та й кинув його до безодні, і замкнув його, і печатку над ним поклав, щоб народи не зводив уже, аж поки не скінчиться тисяча років.

 

Категорія: Погляди на Біблію і закони | Переглядів: 272 | Додав: Volia | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar