8:55 PM
Мобільна версія сайту ukoz

Мобільна версія сайту ukoz

Вже писав про ukoz сайти, що тут можна припаркувати свій домен, можна цей сайт самому редагувати.

Писав, що існує для безкоштовного сайту одна проблема це реклама яка понижує рейтинг сайту.

Першу версію сайту я робив з адаптованого шаблону, але як виглядає сайт на мобільному не дивився. Коли зайшов на сайт з мобільного, то був в шоці, фото в різні сторони лізуть, панель навігації сайту повністю відсутня. 

сайт юкоз, ukoz сайти

Полазив по інтернету там  були різні пропозиції, одна пропозиція була прописати скрипт, інша підключити PDA.  Попробував, той і інший  варіант, скрип старий браузер мобільного сприймає, новий не сприймає, а мобільна PDA версія сайту це гониво, її краще не робити, я її робив цілий день і коли зробив то зрозумів що це гониво.  Ми не в 20 столітті живемо, така версія мобільного  могла бути актуальною колись але не сьогодні.   

Полазив я по юкозу і знайшов два нормальних шаблона, це шаблон 2011 і шаблон 2012.

Шаблони нормальні, вони адаптуються під мобільний і там все працює.

 

Оновивши сайт новим шаблоном 2012, і сайт став виглядати кращим і більш ефективним. Правда після оновлення шаблону зіштовхнувся з іншою проблемою, старий і новий шаблон сайту сваряться між собою. 

Що я тільки не робив, оновлював цей шаблон і раком і боком,  ніяк не хоче слухатися. Оновлював цей шаблон окремо, на всіх модулях і теж повністю не оновив. Після оновлення я не можу CSS робити якісь зміни на сайті, я не можу міняти фон сайту, міняти фото верху, міняти колір сайту. Коли в CSS починаю міняти вигляд сайту, то тоді сайт свариться і випливає перша версія сайту,  а так все нормально працює, мобільна версія теж працює.  

Можливо для професіоналів це не проблема і якісь вирішання тут існують. Для мене простого користувача який має примітивне знання, це проблема. Написав в службу підтримки може щось запропонують. Після відповіді від служби свій опис продовжу, Далі буде ............     

 

Коротко сказати, відповіді від служби ще не отримав, почистив кеш і все працює, після змін потрібно чистити кеш браузера і тоді зміни видно, виходить що сайт свариться в браузері.

Реальний збій стилів сайту відбувається, тільки в розділі відео. Після змін в головному CSS,  модуль відео починає  глючити, щоб цей збій прибрати потрібно зайти в CSS  самого модуля відео і його відновити  і тоді все працює.

Подав сайт на індексацію  поки що все йде нормально.

 індексація  сайту юкоз

Категорія: Користування сайтом | Переглядів: 337 | Додав: Volia | Теги: мобільна версія сайту юкоз, шаблон 2012, юкозу шаблони, версія мобільного pda, ukoz сайти, шаблон 2011 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar