10:32 AM
В чому полягає віра в Бога

В чому полягає віра в Бога і Ісуса Христа ?

Людина мені написали такий коментар. Віктор, Бог і церква - то різні речі. Будь-яка церква - це організації, в якій працюють люди, з усіма людськими недоліками. Подивіться на приклад патріарха Філарета - і все стане зрозуміло.

Я людині написав таку відповідь. Хто вірить у Бога в себе на кухні, мені коментарі не пишіть, це не віра в Бога, я на цю тему писав статтю і там привів слова ап Якова. https://www.relihiya.net/news/vira_v_isusa_khrista_i_jogo_vchennja/2019-11-19-9  Віра на кухні в Бога жодного значення немає, ви для своєї власної втіхи в щось там вірите. Вірте собі на здоров'я, від вашої віри, ні користі, ні зла немає.

Деякі люди на мене образились, причина образ мені невідома. Люди вірять в Бога з якоюсь метою, вони не для себе вірять, їхня віра це служіння іншим людям і самому Богу.  Якщо ви вірите в Бога у себе на кухні, то така віра жодного сенсу немає. Така віра незрозуміла, що ви хочете своєю вірою продемонструвати і що ви хочете довести і кому довести ?  Ви вірите для себе коханих, ви тішите себе тим, що будете жити в Раю, ви думаєте, що вам простяться ваші гріхи і ви станете Дунканами  Маклаудами - Горцями. Від такої віри жодного толку немає і жодних наслідків немає. 

Апостол Яков про це писав.
Якова 2:18-19
18 Маєш ти віру, а я маю діла; покажи мені віру свою без діл твоїх, а я покажу тобі віру свою від діл моїх. 19 Чи віруєш ти, що Бог один? Добре робиш! Та й демони вірують, і тремтять.

апостол Павло, проповідь в Афінах , проповідь Павла

Навіщо люди вірять в Бога ? 

Реальний християнин не для себе вірить, він вірить для інших людей, він виконує роботу спасіння людства, в нього є віртуальна мета. Реальний християнин вірить, що цей світ буде знищений, а людство має шанс врятуватися. Для того щоб людство врятувалося, воно повинно змінитися, стати іншим, людство по його поняттям повинно жити по законам Бога і тоді воно врятується, тому реальні християни йдуть в різні організації, якими керують аферисти, розповідають вам свої вчення, намагаються на вас вплинути і вас змінити. Християнин не для себе служить Богу,  він може бути не впевнений втому, що він особисто отримає вічне життя, але він хоче щоб інші люди отримали це життя, в цьому полягає мета організації і церкви і самої віри.    

Ап Павло писав, що він має надію на вічне життя, він не писав що він впевнений в це вічне життя, але вірив що його Бог не обманює.

До Тита 1:1-2
1 Павло, раб Божий, а апостол Ісуса Христа, по вірі вибраних Божих і пізнанні правди, що за благочестям,
2 в надії вічного життя, яке обіцяв був від вічних часів необманливий Бог


Маючи надію на вічне життя Павло оббігав з проповіддю всю Азію і Європу. Якби він сидів у себе на кухні то його віра жодного сенсу немала і наслідків теж не було, така віра була пуста.

Категорія: Релігія | Переглядів: 440 | Додав: Volia | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar