11:39 AM
Віра в Ісуса Христа і його вчення

Віра в Ісуса Христа і його вчення 

Писали мені люди коментарі в ютубе, про Віру, про Бога, про Ісуса Христа. Писали мені таке "Бог да те благослови, Викторе, да ти даде вяра и да те спаси! Амин!" Інша людина написала мені таке послання "В мене до вас питання: Ви сам віруєте в Бога і що для Вас смерть?"

Про віру я можу писати багато, і цей опис про віру буде неостанній.  

Віра це очікування небаченого.

До Євреїв 11:1

1 А віра то підстава сподіваного, доказ небаченого.

Віра це коли я по телефону домовився зі своїм товаришем зустрітися в Києві на Хрещатику і в назначений день, час, я на цю зустріч йду. Віра від людини вимагає дій, без дій віра мертва. Якщо кажу, я вірю що мій товариш прийде на зустріч, а сам туди не йду, то така віра мертва. Така віра пусті слова. 

Існують люди, які у себе на кухні  вірять в Бога, що я вам скажу, демони теж вірять і тремтять. Демони за біблійним переказом не те що вірять, вони знають що існує Бог.

Апостол Яков на тему віри сказав.

Якова 2:14

14 Яка користь, брати мої, коли хто говорить, що має віру, але діл не має? Чи може спасти його віра?

Якова 2:18-19

18 Маєш ти віру, а я маю діла; покажи мені віру свою без діл твоїх, а я покажу тобі віру свою від діл моїх. 19 Чи віруєш ти, що Бог один? Добре робиш! Та й демони вірують, і тремтять.

віра в бога, вірити в ісуса христа

Так що таке віра ?

Віра за християнським вченням вимагає дій. Перші християни, які вірили в Бога і були переконані втому, що скоро прийде Царство Бога в якому буде правити Ісус Христос, вони робили дії і діла . Християни продавали своє майно і йшли в общину. Багаті християни відпускали своїх рабів на волю і теж йшли в християнську общину. Завдання общини було підготувати людство до спасіння, вони проповідували Благу Вість про Царство і про скоре спасіння, і свою віру підтверджували ділами.

Ісус Христос своїм послідовникам сказав

Від Матвія 19:16-23

16 І підійшов ось один, і до Нього сказав: Учителю Добрий, що маю зробити я доброго, щоб мати життя вічне? 17 Він же йому відказав: Чого звеш Мене Добрим? Ніхто не є Добрий, крім Бога Самого. Коли ж хочеш ввійти до життя, то виконай заповіді. 18 Той питає Його: Які саме? А Ісус відказав: Не вбивай, не чини перелюбу, не кради, не свідкуй неправдиво. 19 Шануй батька та матір, і: Люби свого ближнього, як самого себе. 20 Говорить до Нього юнак: Це я виконав все. Чого ще бракує мені? 21 Ісус каже йому: Коли хочеш бути досконалим, піди, продай добра свої та й убогим роздай, і матимеш скарб ти на небі. Потому приходь та й іди вслід за Мною. 22 Почувши ж юнак таке слово, відійшов, зажурившись, бо великі маєтки він мав. 23 Ісус же сказав Своїм учням: Поправді кажу вам, що багатому трудно ввійти в Царство Небесне.

Якщо ви кажете, що маєте віру і переконані втому, що Ісус Христос ваш спаситель і  ви також упевнені втому, що Бог завтра побудує своє Царство і ви там будете жити, то ви повинні виконувати настанову свого правителя Царя  - Коли хочеш бути досконалим, піди, продай добра свої та й убогим роздай, і матимеш скарб ти на небі  - потому приходь та й іди вслід за Мною.

Ви не хочете йти на жертву і не хочете продавати своє майно і йти слідом за Ісусом Христом, а йти слідом за Христом це означає робити роботу, яку робив він, проповідувати Євангелію ( звістку про царство)

Якщо ви не готові робити жертву, то в що ви вірите ? Мабуть вірите в себе, в своє власне майно, в своє успішне майбутнє.

Вірити в Бога і чути розповіді про Бога, це різні поняття. Віруюча людина кожен день доводить свою віру ділами , вона проповідує Євангелію, вона кожну свою дію аналізує з погляду Біблії. Вона просинається читає Біблію і лягає спати читаючи Біблію. Віруюча людина живе Богом і вченням Ісуса Христа і готова на жертву. Ви не готові майно продати і проповідувати за виручені гроші Євангелію і розповідаєте  мені про віру. Яка у вас сраці віра ?  Ви про що пишете ? Віруючі християни їдуть проповідувати Євангелію в Іран, Ірак, Пакистан, Африку, їх там вбивають, і вони зараннє знають що можуть загинути але ідуть місіонерами , вони готові на жертву.

Виправдовуючи свою фальшиву віру, інша людина мені пише послання - Віктор, а ви своє майно продали?

Я своє майно не продав, тому що я не вірю, в мене немає віри і я страшний грішник, в мене є знання, але віри немає. Якби я мав віру то діяв так як написав  Петро - 1 Петра 2:21

21 Бо на це ви покликані. Бо й Христос постраждав за нас, і залишив нам приклада, щоб пішли ми слідами Його.

Далі про віру тут ............

 

 

Категорія: Релігія | Переглядів: 349 | Додав: Volia | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar