5:15 PM
Вірити в Бога і Спасителя

Вірити в Бога і Спасителя Ісуса Христа 

У минулому описі писав у що вірили перші християни. Християни вірили що Ісус Христос це спаситель, вони вірили, що він завтра прийде на землю. Християни вірили, що живі люди зміняться а мертві люди воскреснуть і разом з Ісусом зустрінуться на небесах, а от нечестиві люди загинуть і діла їхні згорять і тоді буде Царство Бога. 

1 до Солунян 4:14-18
14 Коли бо ми віруємо, що Ісус був умер і воскрес, так і покійних через Ісуса приведе Бог із Ним. 15 Бо це ми вам кажемо словом Господнім, що ми, хто живе, хто полишений до приходу Господнього, ми не попередимо покійних. 16 Сам бо Господь із наказом, при голосі Архангола та при Божій сурмі зійде з неба, і перше воскреснуть умерлі в Христі, 17 потім ми, що живемо й зостались, будемо схоплені разом із ними на хмарах на зустріч Господню на повітрі, і так завсіди будемо з Господом. 18 Отож, потішайте один одного цими словами!


Перші християни мали віру і чітку місію, їхня місія була місією спасіння людства. Про це писав тут 

Пройшли роки вони чекали Спасителя, а він не прийшов, а ці люди які були першими християнами, були продали все своє майно, все що мали відали в общину, вони в принципі всі працювали на общину і були нею обдурені. Їхнім трудом і їхнім майном у ті часи користувалися інші люди.

Після перших християн теж було багато подібних ситуацій. Люди вірили що скоро прийде Христос і теж продавали майно віддавали його церкві , подібні ситуації відбувалися нещодавно і це ми бачили власними очима. 

піп катається на людині, батюшка їздить на чоловіку
У кінці 19 століття, адвентисти вдяглися в біле вбрання і залізли на високу гору і деякий час там чекали приходу Ісуса Христа. Вони були переконанні і вірили, що Христос скоро прийде і їх з гори забере до себе, потім вони сказали, що їхній лідер аферист. Свідки Єгові теж виконували місію спасіння, вони в кінці 19 століття і початку 20 століття вірили, що Ісус прийде в 1914 році, в принципі там система така, що вони і сьогодні виконують місію спасіння, тому коли ви гуляєте в парку, вони до вас підходять і вам проповідують вість про царство, хочуть вас спасти. 

Останнім подібним аферистами було Біле братство. Люди стверджували, що Мрія Христос це живий Бог, вони були переконані втому, що кінець світу буде завтра, люди вірили в Спасителя і  все що мали віддавали церкві, як згодом  виявилося, що це були аферисти.      

От ви мені пишете потрібно вірити, питання, в що вірити, як вірити і навіщо вірити  ?
Вірити щоб бути лохом ?

Єдину релігію яку я можу підтримати так це ПЦУ, УГКЦ. Причина чому я можу підтримати ці церкви полягає втому, що ці церкви можна віднести до державних церков. Міфологія, релігія, традиція, має для існування держави значення. Це один із стовпів на якому тримається держава. Якщо в нас не буде своєї міфології, своєї релігії, своїх традицій, тоді в нас буде все чуже . Так влаштовані люди, деякі люди хочуть в щось вірити, краще якщо вони будуть вірити в щось своє, а не в чуже.

 

Категорія: Релігія | Переглядів: 387 | Додав: Volia | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar