8:36 PM
Вплив релігії на суспільство

Вплив релігії на суспільство

Ми тут на сайті не ставимо за мету образити чиїсь релігійні погляди. Ми розуміємо, що релігія це частина складової нашого суспільства і вона має важливий вплив . Читав колись погляд, що з релігією потрібно боротися з допомогою освіти. Людина стверджувала, що освідченні люди не будуть вірити в Бога. Насправді, багато людей які мають вищу освіту вірять в існування Бога і належать до різних релігійних організацій. Психологія людини влаштована так що її потрібний Бог.

Релігія, може людині принести користь і в той самий час вона людині може перенести і біду. Бувають випадки коли релігія перетворює життя людини на жахіття. Бувають випадки коли релігія змінює життя людини в кращу сторону. Тому ми на формі не ставимо мету боротьби з релігією. Ми ставимо за мету розуміння релігії і її наслідків.

Ми на форумі "Релігійний досвід" хотіли почитати погляди християн на християнство. Ми хотіли почитати погляди людей які залишили християнство. Можливо почитати людей які постраждали від християнства або пережили релігійну депресію.

Чому це важливо для нас ?

В першу чергу, це важливо людям які страждають від релігійної депресії. Ми можемо поспілкуватися, щось порадити, люди які страждають від депресії можуть виговоритись. Багато людей переживає релігійну депресію самостійно, так як церкви від таких людей відгороджуються, навіть там можуть винести анафему, або якусь догану. Тут на форумі жодних доган і анафем не буде, тому людина може сміло писати свої погляди. Ми розуміємо закритість релігійних організацій і знаємо що бажаючих поділитися своїми проблемами і поглядами буде мало.

Перед тим, як створити форум, поспілкувався з людьми і почитав їхні погляди на тему створення такого форуму. Прийшов висновку, що ми не розуміємо проблеми. Ми не розуміємо цієї проблеми, а проблема в тому, що людина яка потрапляє під вплив релігії, вона втрачає зв'язок з реальністю. Така людина живе в іншому світі, вона має інших друзів, інші погляди. І коли така людина втрачає цей свій світ, в якому вона жила, це для неї серйозна проблема, а поділитися своїми проблемами такій людині немає з ким, таку людину ніхто не розуміє. Більшість християнських громад такій людині виносять анафему, з такими людьми ніхто з колишніх друзів не спілкується, а зі старими друзями така людина давно втратила зв'язок.

Не буду тут описувати всіх проблем які мають люди, я цих всіх проблем пов'язаних з релігією не знаю. Можу лише здогадуватися, про такі релігійні проблеми, але точно знаю що люди які постраждали від релігії існують і  їхні розповіді можуть бути корисними для всіх.

Також, ми на формі не відкидаємо спілкування на тему позитивного впливу релігії на життя людини. Віра в Бога може змінити життя людина на краще. Людина завдяки релігії може з негідника перетворитись на порядну людину. Тому у нас на формі існують теми "Дія Бога змінили моє життя на краще", також в нас на формі присутні теми, обговорень Біблійних віршів, вчень, обговорення історія християнства. Можливо що в майбутньому ми зможемо обговорювати якісь наукові теми які стосуються християнських вчень і такі розділи теж на форумі будуть.

 

Категорія: Релігія | Переглядів: 227 | Додав: Volia | Теги: християнство, обговорень біблійних віршів, суспільство, вплив, релігійний досвід, релігії, релігійна депресія, форум, релігійні проблеми, форум християнських громад, депресії | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar