7:36 PM

Біблія унікальна книга і не змінювалась

Біблія унікальна книга від Бога 

Ми думаєм, що Біблія унікальна книга в історії людства і вона завжди говорить правду. Книга Об'явлення, нам повідомляє такі слова.

Об'явлення 22:19

19. А коли хто що відійме від слів книги пророцтва цього, то відійме Бог частку його від дерева життя, і від міста святого, що написане в книзі оцій.

По цій причині, ми думаємо, що Біблія і сама Євангелія є унікальною книгою і ніколи не змінювалась.

Біблія - синайський кодекс

Біблія унікальна книга не змінювалась

Насправді Євангелії весь час змінювалися, їх писали люди, редагували мінімум до 5 століття. Редагування продовжувалися далі і зазнали суттєвих змін. Самі давні Євангелії, ми можемо прочитати в Синайському кодексі і Сирійському кодексі, Ватиканському і Олександрівському кодексі, які датовані 3 - 5 століттям. Всі ці Євангелій, мають відмінності тексту, упускають деякі події, або ці події додають, несуть частково іншу інформацію.

Наприклад, Євангелія від Марка, в Синайському кодексі 3 - 4 століття, у 16 розділі, закінчується цими словами. 
16: 1 По прошествии субботы Мария Магдалина и Мария, мать Иакова, и Саломия купили благовония, чтобы прийти и помазать Его. 

І кінець повісті від Марка, далі нічого немає.
У сучасній Біблії, на цьому історія не закінчується, і там розвивається ціла епопея з воскресінням Ісуса Христа. Додам, ця епопея з воскресінням відсутня не тільки Синайському кодексі, вона відсутня і в Сирійському та Ватиканському кодексі. 

***

Менш змін зазнали книги послань ап Павла. Також більш нормальної книгою є книга Об'явлення. Ці книги, не дуже були змінені, але теж місцями відрізняються. 

Книга Об'явлення 1 розділ 10 вірш пише, Синодальний переклад Російської Біблії. 
10 Я был в духе в день воскресный и слышал позади себя громкий голос, как бы трубный, который говорил: Я есмь Альфа и Омега, Первый и Последний;

Як відомо, ап Іван, який писав книгу Об'явлення, чув голос самого Ісуса Христа. Десятий вірш нам каже, що Ісус Христос є  Альфа и Омега і натякає читачу, що Ісус початок всього що нас оточує. Вірш  стверджує, що Ісус він Бог Всемогутній.

Синайський кодекс, який датується 3 - 4 століттям, має зовсім інший текст.

 10 Я был в духе в день Господень и услышал позади себя голос, громкий, как звук трубы,

Сучасна Українська Біблія в перекладі Хоменка теж має інший текст. 

10 Я був у дусі в неділю і почув за собою голос гучний, як від сурми, 

В цих перекладі, відсутнє розуміння, що Ісус Христос Альфа і Омега. Хоменко не став брехати і зробив правильний переклад з давніх рукописів.

***

Якщо читати послання ап Павла в Олександрійському кодексі - 1 Тимофія 3:16, то там про Ісуса Христа пишуть.

16 И, по признанию, велика тайна благочестия: Тот, кто явился во плоти, был оправдан духом, виден ангелами, проповедовал среди язычников, уверовал в мир, вознесен во славу.

У Синодальній Російській Біблії пишуть, що Бог до нас прийшов у плоті.

16 И беспрекословно – великая благочестия тайна: Бог явился во плоти, оправдал Себя в Духе, показал Себя Ангелам, проповедан в народах, принят верою в мире, вознесся во славе.

Це серйозні зміни, вони визначають для читача, поняття самого Бога. З цієї причини, ви не знайдете в Біблії у перекладі Хоменка слів про Бога у плоті. Там написано близьке поняття до Олександрійського кодексу, датованого 4 -  5 століттям 

Сучасна Українська Біблія в перекладі Хоменка текст. 

16 А то річ певна, що тайна побожности - велика: Христос явився у тілі, засвідчений у Дусі, показався ангелам, проповідуваний поганам, увіруваний у світі, вознісся у славі.

***

Всі християнські конфесії, вчать своїх прихожан, що людина Христос створював небо і землю. Всі поширюють, ось такий брехливий 16 вірш послання до Колосян.

Послання до Колосян 1 розділ 16 вірш, Російська Синодальна Біблія. 
15 Который есть образ Бога невидимого, рождённый прежде всякой твари;
16 ибо Им создано всё, что на небесах и что на земле, видимое и невидимое: престолы ли, господства ли, начальства ли, власти ли, – все Им и для Него создано;
17 и Он есть прежде всего, и все Им стоит.

Всі стародавні кодекси, пишуть так, як текст Олександрійського кодексу. Він стверджує, що не Христом створено все, а все створено в Ньому (в Христі все створено, тому він образ Бога невидимого) це різні поняття.

Послання до Колосян 1 розділ 16 вірш, Олександрійський кодекс. 
15 Который есть образ Бога невидимого, первенца всякой твари,
16 ибо в Нем было создано все, что на небесах и что на земле, видимое и невидимое, троны или владычества, или начальства или власти: все вещи были созданы через него и для него,
17 и Он прежде всего, и все в Нем;

Примітка: Сучасні Євангелії, це справа рук Олександрійської Православної Церкви, там був центр християнства і там в 5 столітті, був написаний Олександрійський кодекс, який нам сьогодні демонструє сучасну Біблію. Олександрійський кодекс в Біблії теж редагували і змінювали і наша сучасна Біблія має деякі серйозні відмінності від нього. Якщо говорити на чистоту, то можна поставити під сумніви слова ап Павла - Усе Писання Богом натхненно ... Це Писання писали люди, писали мінімум до 5 століття, а то і більше, це Писання весь час редагували і доповнювали і воно має сотні тисяч змін.

Лінк на Синайський Кодекс  

Категорія: Біблійні закони | Переглядів: 265 | Додав: Volia | Теги: Біблія унікальна книга
Всього коментарів: 0
avatar