12:56 PM

Десятина чи потрібна вона Богу

Десятина, чи потрібна вона Всевишньому Богу  

В минулому описі, писав, що християнам потрібно читати і виконувати Старий Заповіт. Більшість християнських громад, які кричать, що вони не виконують старий заповіт, а живуть по новому заповіту і по совісті, чомусь активно виконують лише одну заповідь зі старого заповіту, яка втратила давно свою чинність, це заповідь про десятину для коліна Лівітів.

Книга Числа 18:20,21 

І сказав Господь до Аарона: У їхньому Краю ти не будеш мати власності, і не буде тобі частки між ними, Я частка твоя та власність твоя поміж Ізраїлевими синами!  А Левієвим синам Я дав ось кожну десятину в Ізраїлі на спадщину, взамін за їхню службу, бо вони виконують службу скинії заповіту.
(Числа 18:20,21)

десятина , збір грошей для бога,, в церкві збирають гроші

Чи потрібна десятина Богу 

Якось в дев'яностих роках, запросив мене мій знайомий на одну Божу проповідь, до кінотеатру Флоренція, що в Києві на Троєщині. Я сів біля виходу, щоб коли почнуть сильно заливати, своєчасно звіти дременути. Проповідь читав якийсь іноземець, який прибув туди зі своєю дружиною. Він біля 30 хвилин розповідав про людську душу, про життя після смерті. Потім інтурист розповів цікаву історію.

Я со своей женой был очень бедный человек, я спросил в своей жины, почему мы нищее Катрин? Она пожала плечами и сказала мне, потому что мы не платим десятину Богу. И она открыла мне Библию на книге пророка Малахия 2: 8-10  Можно  ли человеку обкрадывать Бога? А вы  обкрадывайте  меня.  Скажете : чем  мы обкрадываем  тебя ? десятиной  и приношениями.  Я взял все деньги которые были у меня и отнес их в церьков. И Бог меня благословил, я стал очень богатый человек, Вот братья и сестры я сегодня заплачу свою десятину Богу. Пастор демонстративно відкрив свою сумку дістав чорний пакет для сміття і туди положив сто доларову купюру, і на завершення сказав - Вот и вы братья ложите свои десятины .

Цей пакет, пішов по рядам кінотеатру, люди туди клали гроші. Потім пакет, повернувся назад до Пастора інтуриста. Він його поклав в свою сумку і пішов до виходу кінотеатру. В самому кінотеатрі залунала музика, люди почали щось кричати і танцювати. Я вийшов на вулицю, пастор якраз сідав до свого автомобіля, і мабуть думав, як  мене сьогодні Бог благословив.

Сьогодні вже не так відкрито збирають гроші для Бога. Збір десятин набрав більш офіційний вигляду. Вам дають папірець, в якому написано ваше прізвище та ім'я. Цей  папірець кладуть до конверту, який вручають вам. Ваше завдання християнина покласти туди десяту частину від всього що ви отримали за місяць. Якщо ви, продали будинок за 100,000 доларів, ви повинні відати Богові 10, 000 доларів. Якщо ви отримали зарплату 4000 гривень ви повинні Богу дати 400 гривень.

Один християнин мені писав - В нашій церкві це робиться добровільно "Ви" вірите мені що добровільно ми платимо десятини ?  Безперечно, я вірю, що ви добровільно виконуєте закон про десятину  у вас ніхто гроші не вимагає і не відбирає, за вимагання у нас стаття і за відбирання грошей силою посадять в тюрму. 

Примітка; Можу зрозуміти пожертвування Богові, але не десяту частину від доходу. Церква повинна мати якісь гроші, потрібно платити комунальні послуги, потрібно платити оренду, але коли збирають десятину від доходу я цього ніколи не розумів і не розумію. Кожен в церкві повинен працювати і собі на життя заробляти гроші сам а не жити за рахунок стада. Ап Павло і той працював а не жив за рахунок інших людей . 

Категорія: Біблійні закони | Переглядів: 555 | Додав: Volia
Всього коментарів: 0
avatar