8:35 PM

Хрещення Святим Духом

Вот я крещен УПЦ МП, там где я живу эту церковь ликвидировали, в какую церковь теперь мне ходить ? Таке питання мені задала людина, на це питання, відповів словами Біблії.

Псалми 1:1,2

1. Блажен муж, що за радою несправедливих не ходить, і не стоїть на дорозі грішних, і не сидить на сидінні злоріків, 2. та в Законі Господнім його насолода, і про Закон Його вдень та вночі він роздумує!

Думаю, таким людям потрібно ходити до церкви, де знаходяться порядні люди, але вони туди ходити не хочуть. Ходять до іншої церкви і тому не розуміють, що таке хрещення. В цій розповіді попробую пояснити з допомогою Біблії, що таке хрещення.

Що таке хрещення  

Слово, "хрещення", в прямому розумінні означає "занурення у воду", очищення, змивання своїх гріхів. Подібні занурення і очищення в Ізраїлі відбувалися з давніх часів, про це пише Біблія, перша книга Буття.

Буття 35:1,2

1. І сказав Бог до Якова: Уставай, вийди до Бет-Елу, і там осядься, і зроби там жертівника Богові, що явився тобі, як ти втікав був перед Ісавом, братом своїм.  2. І сказав Яків до дому свого, до всіх, хто був із ним: Усуньте чужинних богів, які є серед вас, і очистьтеся, і змініть свою одіж.

Іван Хреститель не був винахідником хрещення, процедуру очищення від гріхів робили і священики Ізраїлю, про це пише Мойсей, який теж таку процедуру виконував.

Левит 8:5,6

5. І промовив Мойсей до громади: Оце та річ, що Господь наказав зробити. 6. І привів Мойсей Аарона й синів його, та й умив їх водою.

хрещення христа

Хрещення Святим Духом що це таке 

Іван Хреститель теж купав людей у воді, коли людина погружалась у воду, то вона для світу зникала, а коли людина випірнала з води, то вона народжувалась заново і таку людину вважали вже іншою, безгрішною людиною, яка розкаялась в своїх гріхах.

Євангелія нам розповідає, що до Івана Хрестителя прийшов покаятись (христитися) сам Ісус Христос і під час хрещення відбулося чудо, з неба зійшов Святий Дух і був голос - Це син мій улюблений в ньому моє благовоління, це є хрещення Духом Святим.

Християни теж приймають хрещення подібне до Ісуса Христа. Коли християнин занурюється у воду, то він символічно помирає для цього світу, з ним помирають всі його гріхи, він очищується від минулого. Коли християнин випірнає з води, то народжується іншою людиною, людиною вірною Богу і вірною вченням Ісуса Христа. Християнин стає сином Бога і отримує Дух Святий, подібно до Ісуса Христа (правда в цьому випадку голос з неба не лунає) . Християнин не приймає хрещення, на вірність церкві (зібранню людей. Християнин також не присягає на вірність якісь одній людині. Християнин дає обіцянку бути вірним лише Богу і обіцяє більше ніколи не грішити, обіцяє намагатися бути достойним сином самого Бога і мати добру совість. 

1 Петра 3:21,22

21. Так и нас ныне подобное сему образу крещение, не плотской нечистоты омытие, но обещание Богу доброй совести, спасает воскресением Иисуса Христа. 

Примітка:  Якщо людина, під час війни хоче ходити на зібрання людей які належать до церкви ворога і ця церква закликає до насилля, то з совістю там не все гаразд, її просто немає. 

Читати Що означає служити вірити Богу в Біблії

Категорія: Біблійні закони | Переглядів: 1145 | Додав: Volia
Всього коментарів: 0
avatar