8:53 PM

Хто такий Бог

Хто такий Бог як виглядає 

Написала мені людина в ютубе коментар "На мою думку, Бог один, а буддизм, мусульманство і інші релігії вигадують люди!!!" 

Насправді, Бог не один, ап Павло писав - Існує багато Богів і панів багато, але в нас один Бог Отець і один пан Ісус Христос.

Так хто такий Бог ?

Бог різний, в буддизмі Бог це людина, в ісламі і юдаїзмі Бог це одна постать яку уявити неможливо але її якось люди уявляють. Православний Бог це трійця, яка складається з трьох особистостей Отця, Сина і Святого Духа. Православного Бога навіть можна намалювати, він такий як внизу на іконі ..

трійця, отець , син , дух святий, бог

Так який він Бог

Якщо взяти кожну окрему людину, то вона буде в своїй голові по різному малювати Бога. Наприклад я написав таку уяву Бога (Що таке для мене Бог), інша людина напише іншу уяву Бога.  Людина може Богом уявляти старого діда на небі, або прибульця з іншої планети. Людина може Богом уявляти Ісуса Христа, сонце, якусь тварину і так далі . Деяким людям Бог приходить у снах, деякі люди Бога або Ісуса Христа бачать власними очима і з ним спілкуються.

 

 Бог такий як ми його собі окремо уявляємо

Все залежить від того, яку інформацію ми отримали про Бога і як ми його собі намалювали. Атеїст, теж малює все за рахунок інформації, яку інформацію він отримує те і малює. Зустрічав атеїстів, які відкидали Бога але стверджували, що існує інше життя в космосі і там існують вищі цивілізації, це теж віра в щось вище і невідоме.

Інформація формує людину, тому в релігійних громадах інша інформація заборонена і там людям кажуть, це єресь, це від диявола, таке читати зась .

Категорія: Християнство | Переглядів: 529 | Додав: Volia
Всього коментарів: 0
avatar