12:49 PM

Містика і окультизм

Магія і інші подібні науки  

Більшість християнських громад, забороняють своїм прихожанам займатися окультизмом, магією, тому що цю науку забороняє Бог, про це нам каже закон Мойсея.

Повторення Закону 18:10-15
10 Нехай не знайдеться між тобою такий, хто переводить свого сина чи дочку свою через огонь, хто ворожить ворожбу, хто ворожить по хмарах, і хто ворожить по птахах, і хто чарівник, 11 і хто чорнокнижник, і хто викликає духа померлого та духа віщого, і хто питає померлих. 12 Бо гидота для Господа кожен, хто чинить таке, і через ті гидоти Господь, Бог твій, виганяє їх перед тобою. 13 Бездоганний будеш ти перед Господом, Богом своїм, 14 бо ці народи, що ти посядеш їх, слухають тих, хто ворожить по хмарах та ворожбитів, а ти не таке дав тобі Господь, Бог твій. 15 Пророка з-посеред тебе, з братів твоїх, Такого, як я, поставить тобі Господь, Бог твій, Його будете слухати,

Містика окультизм інші науки 

Магія і інші подібні науки в християнстві заборонені, більшість християн визнає лікарів, визнає - знахарів, які лікують травами, але в жодному разі не будуть звертатися до людей які займаються окультними науками магією і які кажуть, що вони мають зв'язок з Богом Отцем і тому вони можуть пошептати і вилікувати вас від хвороби.   

У древньому Ізраїлі, людей, які займалися магією вбивали, там теж це було заборонено. Будь яка людина, яка заявляла, що вона має дар від Бога і цим даром лікує інших людей в древньому Ізраїлі знищувалась. 

Підозру до окультних, магічних наук які в Ізраїлі були заборонені, мав і Ісус Христос, його фарисеї звинувачували в зв'язках з демонами. Ісус Христос в ті часи міг магічно лікувати і воскрешати людей, а це було порушення закону і за такі дії могли покарати смертю. 

Уявіть, що сьогодні в протестантській церкві появиться християнин, який скаже, що він має зв'язок з Богом і лікує людей, такій людині відразу винесуть анафему.

Існують християнські церкви, які підтримують магію і окультизм, це харизмати. Харизмати стверджують, що Святий Дух їм дав різні дари і вони мають зв'язок з Богом і можуть робити сумнівні дива. Православна церква, теж не відкидає такі дива і там існують священики які роблять ці дива.

містика, окультизм, наука про, магію, релігійна, містика

Жодної містики і магії не існує

Насправді, жодної містики не існує, містика і магія існує лише в нашій голові. Наші мізки цікаві, вони здатні змінюватись, здатні фантазувати, здатні бачити світ таким, як ми це самі хочемо бачити. Наші мізки, здатні впливати на наші органи і робити чудо, їх лікувати. Колись читав, що лікар людині дав аскорбінку і сказав, що це пілюля від головної болі і головна біль через п'ять хвилин пройде, то з тією людиною відбулося чудо, вона позбавилась головного болю.

Колись я займався релігією і мене попросили на дому провести одне вивчення Біблії. На те вивчення я їхав після роботи і був голодний. Коли потрапив до цих людей з якими я збирався вивчати Біблію, то вони мені чомусь запропонували поїсти і накрили стіл, поставили різні страви і 2 літрову банку червоної ікри а це були наші голодні 90 роки. Я у ті часи готовий був вірити у релігійну містику, для мене це було чудо. Я тоді думав, що Бог мене нагодував, хоча насправді ті люди були привітними і мабуть розуміли що я до них їду з роботи і голодний.

На мій погляд, містика - окультизм і різна магія, це ті самі науки що і релігія, ці науки пов'язані з нашими мізками, які здатні фантазувати, вірити в чудо і уявляти померлих живими, також здатні галюцинувати і бачити чортів. Мізки також здатні займатися самолікуванням і позбавляти нас хвороб, вони також здатні повністю змінювати наш психотип.

Читати - Як кинути курити читайте тут 

Примітка: Жодної містики і магії не існує, існують люди, які вірять в містику і існують люди, які заробляють гроші на цій містиці, ці люди використовують різні джерела інформації  і з допомогою отриманих знань, науки, вони нами маніпулюють. 

 

Категорія: Християнство | Переглядів: 885 | Додав: Volia
Всього коментарів: 0
avatar