12:31 PM

Не закривай рота волові що молотить

Не в'яжи рота волові що молотить

Раніше писав, про те, що християнам непотрібно платити десятину церкві, бо цей закон стосувався народу Ізраїлю  в якому було коліно Лівітів і це коліно немало землі, воно жило і існувало виключно за рахунок десятини. 

Сьогодні в церквах збирають десятину і деякі люди живуть за рахунок церкви, ці люди стверджують, що вони якісь особливі і їм потрібно платити гроші. На питання, чому вам потрібно платити гроші, вони відповідають словами ап Павла - Не закривай рота волові, що молотить.

1 до Коринтян 9:9-12
9 Бо в Законі Мойсеєвім писано: Не в'яжи рота волові, що молотить. Хіба за волів Бог турбується? 10 Чи говорить Він зовсім для нас? Для нас, бо написано, що з надією мусить орати орач, а молотник молотити з надією мати частку в своїм сподіванні. 11 Коли ми сіяли вам духовне, чи ж велика то річ, як пожнемо ми ваше тілесне? 12 Як право на вас мають інші, то тим більше ми. 

віл, що молотить , не закривай рота волові

Дійсно віл годується там де працює  і Павло тут правий, але Павло не пише що християнин за свою роботу повинен отримувати гроші, він далі каже.


1 до Коринтян 9:15-19
15 Але з того нічого не вжив я. А цього не писав я для того, щоб для мене так було. Бо мені краще вмерти, аніж щоб хто знівечив хвалу мою! 

16 Бо коли я звіщаю Євангелію, то нема чим хвалитись мені, це бо повинність моя. І горе мені, коли я не звіщаю Євангелії! 17 Тож коли це роблю добровільно, я маю нагороду; коли ж недобровільно, то виконую службу доручену. 18 Яка ж нагорода мені? Та, що, благовістячи, я безкорисливо проповідував Христову Євангелію, не використовуючи особистих прав щодо благовістя. 19 Від усіх бувши вільний, я зробився рабом для всіх, щоб найбільше придбати.

Не закривай рота волові що молотить хіба за волів Бог турбується

Так чи потрібно за проповідь платити гроші, чи потрібно за проповідь отримувати гроші ? Павло вважав, що непотрібно за проповідь брати гроші, тому що це його обов'язок і повинність, він зобов'язаний перед Богом виконувати цю роботу і тому він безкорисливо проповідував Христову Євангеліє. Якщо людина вважає, себе християнином, то вона повинна йти по стопам апостола Павла, бо Павло ходив по стопам самого Ісуса Христа, який теж безкорисливо передавав свої знання. У писані написано -  даром отримали, даром давайте.     

Категорія: Біблійні закони | Переглядів: 635 | Додав: Volia
Всього коментарів: 0
avatar