3:50 PM

Релігія і наука що спільного

Релігія що спільного з наукою   

Релігійному суспільстві, наука відіграє дуже важливу роль і там багато спільного. Коли наука розповідає, що земля кругла і у вигляді кулі, то релігійне суспільство підлаштовує під науку біблійні вірші. Воно нам розповідає, що земля дійсно кругла, хоча біблійні вірші в часи їхнього написання мали інше трактування і значення.

Існує у книзі Іова, як кажуть нам, науково підтверджений вірш, що земля кругла. 

Йова 26:7-10 

7 Он распростер север над пустотою, повесил землю ни на чем. 8 Он заключает воды в облаках Своих, и облако не расседается под ними. 9 Он поставил престол Свой, распростер над ним облако Своё. 10 Черту провел над поверхностью воды, до границ света со тьмою.

Він розкинув північ над пустотою, повісив землю ні на чому. Питання, що означає "північ над пустотою" на півночі що пустота і там вже кінець землі ? У книзі Ісаї, існує ще один вірш -  Він є той що сидить над кругом землі. Питання, що автор цього вірша має на увазі, круг у вигляді обрію ? Чи може круг у вигляді земної кулі? Якщо Ісаї писав, що земля має вигляд земної кулі а не обрію, то де можна прочитати його наукові розрахунки ?

Біблія і наука

Наука і релігія спільне та відмінне

Також у релігійному суспільстві існує таке поняття, як заперечування наукових даних. Коли наука нам каже те що під біблійний опис під лаштувати неможливо, тоді релігійне суспільство розповідає, що це брехання і науковці приховують правду.
Наприклад; Біблія не описує великий вибух, вона не описує розширення всесвіту, тому ці наукові догми під лаштувати під біблійний опис і створення світу неможливо, тому релігійне суспільство нам каже, це брехня.

Існує релігійна література, яка заперечує еволюції, ця література написана професійними пропагандистами  і у цій літературі існують фрази, цитати, якихось людей, які вирвані з контексту.  Логіка цих книг одна, Мойсей який жив приблизно у 1391 році, до нашої ери, був великим просвітителем і знав як був створений світ, а сучасна наука яка розшифрувала ДНК цього не знають. Сучасна наука за їхньою логікою дурна і від нас приховує правду. Причини чому наука приховує правду, ці книги нам не розповідають і ці причини ніхто нам в  цих книгах не називає. 

Релігійне суспільство користається наукою

Релігійне суспільство активно користається наукою, воно користується наукою там, де йому потрібно, а там де непотрібно, воно називає науковців телепнями і розповідає, що світ появився 7  тисяч років тому.  Це суспільство нам розповідає і такі марення, що мантія земної кори почала плавитись лише нещодавно і магнітного поля землі не існувало раніше.

Фальш і маніпуляція, це основи релігії. Ось такий вірш Екклезіяст 1:5-6, релігійне суспільство буде розглядати з наукового погляду, також будуть нам говорити, що Бог відкрив Соломону правду, що земля обертається навколо сонця. 

Екклезіяст 1:5-6
5 І сонечко сходить, і сонце заходить, і поспішає до місця свого, де сходить воно. 6 Віє вітер на південь, і на північ вертається, крутиться, крутиться він та й іде, і на круг свій вертається вітер...

Хоча цей вірш, жодного наукового погляду немає. Насправді тут описується, що сонце крутиться навколо землі і земля є центром всесвіту. Також вітер появляться і зникає завдяки температурі, а не йде на круги свої, як це написав Соломон, але релігійне суспільство буде цей вірш викривляти і пов'язувати з наукою. 

Примітка: Наука і релігія спільне і відмінне. Чим відрізняється наука і релігія? Релігія це зв'язок з Богом. Наука це упорядкована система знань про явища і закони навколишньої дійсності. Наука намагається дати відповідь на питання: “Що таке навколишній світ?”. Релігія дає філософську відповідь на питання “Як появився світ?”. Релігійне суспільство використовує науку, використовує там, де йому вигідно, там де невигідно воно розповідає що науковці негідники.

Деякі погляди на Біблію.

Читати Створення землі і всесвіту

Читати Біблійне створення людини

Категорія: Наука і Біблія | Переглядів: 328 | Додав: Volia
Всього коментарів: 0
avatar