11:57 PM

Що таке для мене Бог

Що є для мене Бог

Що для мене таке Бог, це те, не існування якого не можливе. Тобто, Бог - це реальність яка завжди існувала, існує і буде існувати. По іншому Бог – це Буття, сутністю якого є космічна свідомість, яка, так же як і свідомість людини, має трійчату структуру, що складається з сили логіки думки, сили волі і інформаційного поля (знань) космічних масштабів. Космічна свідомість, як і свідомість « людини розумної» має не матеріальну природу і перебуває на « за межовому» рівні Буття або на «за планковскому» рівні енергій високих вібрацій. Всяка свідомість, по своїй суті, складається із субстанційних квантів поля енергії. Субстанційний, у розумінні, первинній із якого формується Буття як таке в цілому.

Якщо виходити з понять квантової фізики, то ці субстанційні кванти поля енергії формують поле космічної свідомості, яке є полем суперпозиції таких субстанційних квантів енергії. У цьому полі із цих субстанційних квантів енергії сформовані матриці або квантові системи поля енергії космічної свідомості. Так ось і сама сила логіки домки, і сила волі, як і саме інформаційне поле свідомості, являються такими матрицями поля космічної свідомості, яке у фізиці ще йменується як світовий ефір. Д.І. Менделєєв, у своїй статті «Попытка химического понимания мирового эфира», такі субстнційні кванти назвав «ньютоніємами», позначаючи їх через «х», тим самим відокремивши від хімічних елементів, вказуючи на їх нематеріальність (духовність). Матриці і матричні системи, які складають силу думки, силу волі і інформаційне поле свідомості, будучи за своєю формою полем, різняться як за своїм змістом, так і силами взаємного зв’язку.

Для кращого сприйняття, виходячи з принципу аналогії, в матеріальному світі ми маємо різні види полів з відповідними їм силами взаємодії: гравітаційні, електромагнітні, сильні і слабкі. Виходячи з того, що порушена тема є настільки великою, що у короткому дискусійному описі її викласти не є можливим.

Резюмуючи вище викладене, хочу висловитися по даному дискусійному питанні в наступному, що для мене Бог Отець - це Космічна свідомість, Бог Син – це Вселенська свідомість, Святий Дух - це інформаційне поле космічної свідомості, яке є складовою частиною Святої Трійці. І у цьому інформаційному полі закладені моральні канони самої свідомості, якщо можна так висловитися, на зразок заповідей Божих для індивідуальної обумовленої свідомості, якою являється свідомість «людини розумної».

Категорія: Наука і Біблія | Переглядів: 245 | Додав: herasimenko
Всього коментарів: 0
avatar