2:53 PM

Спочатку було Слово

Спочатку було Слово а Слово в Бога було

Існують в Євангелії такі слова.

Від Івана 1:1-5

1 Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Бог було Слово. 2 Воно в Бога було споконвіку. 3 Усе через Нього повстало, і ніщо, що повстало, не повстало без Нього. 4 І життя було в Нім, а життя було Світлом людей. 5 А Світло у темряві світить, і темрява не обгорнула його.

У російській Біблії ця цитата звучить так -  Спочатку було Слово 

Иоанна 1:1-5

1 В начале было Слово, и Слово было у Бога, и Слово было Бог. 2 Оно было в начале у Бога. 3 Все чрез Него на́чало быть, и без Него ничто не на́чало быть, что на́чало быть. 4 В Нем была жизнь, и жизнь была свет человеков. 5 И свет во тьме светит, и тьма не объяла его.

Навколо цих віршів в християнстві відбувається дискусія. Перший вірш "Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Бог було Слово" трактують по різному, але всі вважають, що тут йде мова про Ісуса Христа. Християни які сповідують символи віри прийняті на Нікейському соборі, стверджують, що "Слово" це Ісус Христос і він Бог. Християни які сповідують одного Бога ( вчення Арії), стверджують, що цей текст викривлений і насправді там пишуть, що Слово "Богоподібне" "Божественне" але не Бог.

Біблія, спочатку було слово, слово Ісус Христос


На мій погляд в цих віршах жодної згадки про Ісуса Христа немає. Іван описує початок створення світу. Коли Бог за переказами Біблії створював світ, то першим було Слово і це слово сказав сам Бог. В цих віршах Іван показує яке велике значення має Слово.

Буття 1:1-3

1 На початку Бог створив Небо та землю.

2 А земля була пуста та порожня, і темрява була над безоднею, і Дух Божий ширяв над поверхнею води. 3 І сказав Бог: Хай станеться світло! І сталося світло.

 

Примітка: Як на мене суперечка дурна, в цих віршах жодної згадки про Ісуса Христа немає. Люди які підтасовували Біблію під свої  вчення викривили поняття цих віршів. Насправді ап Іван описує створення світу - Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Бог було Слово. Насправді, Бог і був цим словом, тому що він сказав - Хай станеться світло! І сталося світло. Ці слова Бога були богоподібним і навіть божественним, вони були самим Богом.

Категорія: Християнство | Переглядів: 1943 | Додав: Volia
Всього коментарів: 0
avatar