9:00 PM

Свідки Єгови вчення

Свідки Єгови погляд на вчення

Свідки Єгови погляд на їх вчення: Свідки Єгови виникли після того, як пророцтво християн адвентистів, про кінець світу не збулося. Християни адвентисти, в минулому столітті розповідали, що в 1844 році, відбудеться кінець світу, але ця їхня мрія не збулася. 

Тоді невелика група адвентистів відкололась від цієї релігійної організації і створила нову організацію, яку назвали  Дослідники Біблії. 

Дослідники Біблії, в принципі прийшли до правильних висновків.

Вони встановили, що єврейський Бог має ім'я Яхве  і немає трьох обличь. Вони встановили, що Ісус Христос це окрема постать від Бога Яхве.

Погляди Свідків Єгови  на Бога, подібні до цих поглядів. Погляд - Хто Істинний Бог . 

Якщо взяти релігійне вчення Свідків Єгових, то воно з історичного погляду правильне, воно подібне до вірувань перших  християн. Вони правильно трактують образ Бога, їхнє вчення про Бога дуже близьке до вчень перших християн. Свідки Єгови вірять в єврейського Бога, в якого колись вірили перші християни. 

Свідки Єгови їх вчення

Також, Свідки Єгови з біблійного погляду, правильно трактують, що люди після смерті не живуть. Вони приводять чіткі аргументи своїх вчень на тему воскресіння і вони близькі до вчень перших християн, які теж вірили, що воскресіння відбудеться в майбутньому.

Свідки Єгови пророцтво кінець світу

Умисна помилка їхніх вчень втому, що вони встановили дату другого пришестя Христа, це 1914 рік.
Дослідники Біблії розуміли, що без вигоди люди служити Богу не будуть і до них ніхто не прийде. Цю тезу розумів ще Мойсей який в книзі Іова написав слова  - Хіба даром тобі служить Іов ?     

Тому, Дослідники Біблії у кінці 19 століття, закинули інформацію, що вони розшифрували пророцтво книги Даниїла, пророцтво про царя Навуходоносора, яке знаходиться в 4 розділі цієї книги.

Я не буду тут демонструвати це пророцтво і показувати схему його розшифровки, скажу одне, що завдяки цьому пророцтву Дослідники Біблії заявили, що кінець світу буде в 1914 році. Після цих заяв, група Дослідників Біблії почала проповідувати про близький кінець світу.

В ті часи вони вважали, що в 1914 році, повинно відбутися друге пришестя Христа і всі праведники тоді воскреснуть, а живі люди зміняться і полетять на небеса, а нечестиві загинуть. Після цих проповідей мільйони переляканих людей потягнулися до них в церкву.

Коли наступив 1914 рік, а потім наступив 1916 рік, а другого пришиття не відбулося, вони заявили, що в 1914 році, наступала епоха кінця, але не кінець, та все таки кінець світу близький. 

Кінець світу чекали довго, чекали його, аж до кінця тридцятих років. Приблизно в середині тридцятих років, вони сказали, що Ісус вже прийшов і він очікує всіх на небесах. У вченнях про друге пришестя, замінили поняття "пришестя" на поняття "присутність Христа".  У них появилася теза, що Ісус Христос  в 1914 році, не прийшов, як вони стверджували на початку, а він лише "присутній", він знаходиться в стані очікування. 

Також, вони заявили, що з 1914 року, відбувається процес воскресіння померлих святих праведників, які воскрешають на небеса, щоб там правити з Христом 1000 років.

Вони також заявили, що існує два стада, невелике перше стадо вже воскрешає на небеса і  воно там вже існує з Ісусом Христом, налічує 144 тисячі святих і божих святих чоловік, а інше велике стадо воскресне лише після Армагедону і буде жити на землі і цим стадом будуть керувати ті 144 тисячі святих.

Це все вчення під лаштовано під книгу Об'явлення, це вчення весь час трохи змінюється. Спочатку казали, що люди які народилися в 1914 році, не помруть, як побачать Ісуса Христа, сьогодні так не кажуть.

Якщо взяти Свідків Єгових до 1993 року, то вони вірили, що кінець світу буде через 5 - 10 років, вони казали, що люди (рід),  який народився в 1914 році, не помруть, як побачать кінець світу власними очима, свій погляд підтверджували віршом Матвія 24 :34

Від Матвія 24:34-35
³⁴ Поправді кажу вам: не перейде цей рід, аж усе оце станеться. ³⁵ Небо й земля проминеться, але не минуться слова Мої! Від Матвія 24:34-35


У 1995 році, відбулися зміна вчень і  вони вже навчали людей, що неправильно зрозуміли пророцтво з книги Матвія 24 розділ  "не пройде цей рід як все це станеться". На їхню думку, слово рід  потрібно вже розуміти, як  покоління і людей яке народилося в 20 столітті і вірш з Матвія звучить по іншому. За їхнім вченням, вже не обов'язково, щоб люди (рід) які народилися в 1914 році побачили кінець світу, це повинно побачити вже покоління .

Примітка; Встановлена дата Другого Пришестя Христа, повністю змінила вчення, яке могло бути подібним до вчень перших християн. Дата 1914 рік ,примусила релігійну організацію маневрувати, фантазувати, весь час змінювати вчення і підлаштовувати це вчення під себе, під свої власні заяви.    

Категорія: Християнство | Переглядів: 425 | Додав: Volia
Всього коментарів: 0
avatar