11:57 PM

Свята Трійця Одне Обличчя Єдиного Бога

Свята Трійця Обличчя Єдиного Бога

Святий Дух, це велика особистість і вона є одною із складових Триєдиного Бога.

Коли Бог почав створювати землю, то в цьому процесі приймав участь і сам Святий Дух і він в принципі все і творив.

Буття 1:1-3

1 На початку Бог створив Небо та землю.

2 А земля була пуста та порожня, і темрява була над безоднею, і Дух Божий ширяв над поверхнею води. 3 І сказав Бог: Хай станеться світло! І сталося світло.

Також, коли Бог створював людей то Біблія повідомляє, що Бог Отець був не сам, а каже, що були якісь інші постаті, які брали участь в цьому створенні. 

Буття 1:26

26 І сказав Бог: Створімо людину за образом Нашим, за подобою Нашою, і хай панують над морською рибою, і над птаством небесним, і над худобою, і над усею землею, і над усім плазуючим, що плазує по землі.

В словах " І сказав Бог: Створімо людину за образом Нашим" ми читаємо, що Бог був не один а було декілька Богів. Можна з певністю сказати, що під час творення був Отець, Син і Дух Святий і вони всі представляли собою обличчя Одного Єдиного Бога.

Трійця Отець Син і Дух Святий

Ісус Христос, як третя частина Трійці брав безпосередню участь в створені землі, людей і того що на небі. Ап Павло писав Колоссянам,  що все було створено ним Ісусом Христом.

До Колоссян 1:13-16

13 що визволив нас із влади темряви й переставив нас до Царства Свого улюбленого Сина, 14 в Якім маємо відкуплення і прощення гріхів. 15 Він є образ невидимого Бога, роджений перш усякого творива. 16 Бо то Ним створено все на небі й на землі, видиме й невидиме, чи то престоли, чи то господства, чи то влади, чи то начальства, усе через Нього й для Нього створено!

Як ми бачимо, ап Павло чітко нам показує, що Ісус є Бог Істинний, який є образом Бога невидимого "Богом Всемогутнім".   .

Біблія також, нас навчає, що на небі свідчать троє - Отець, Син і Дух Святий  і ці троє одне ціле 

1 Івана 5:7-8

7 Бо троє свідкують на небі: Отець, Слово й Святий Дух, і ці Троє Одно. 8 І троє свідкують на землі: дух, і вода, і кров, і троє в одно.

Свята Трійця, це основи християнської науки. Люди, які сповідують Трійцю отримають вічне життя і після своєї смерті потраплять в Рай, який знаходиться на небесах.

Ісус Христос, як Син рівний Отцю і Святому Духу свою обітницю виконав, він після смерті спустився в Ад і звільнив з Аду всіх праведних людей.. Також, ще за життя на землі  будучи образом Бога, він сказав - Я йду від вас приготувати вам дім у свого Отця і потім прийду за вами. Ісус обов'язкова за вами прийде  і обов'язково відведе вас у дім свого небесного Отця.

Від Івана 14:1-4

1 Нехай серце вам не тривожиться! Віруйте в Бога, і в Мене віруйте!

2 Багато осель у домі Мого Отця; а коли б то не так, то сказав би Я вам, що йду приготувати місце для вас? 3 А коли відійду й приготую вам місце, Я знову прийду й заберу вас до Себе, щоб де Я були й ви. 4 А куди Я йду дорогу ви знаєте.

Звичайно, щоб отримати вічне життя і потрапити в Рай, потрібно поважати і вірити в  Бога Отця, Сина і Святого Духа. Людині потрібно у першу чергу отримати знання про Єдиного Бога, а потім хреститися в Церкві Божій. Ісус своїм учням перед тим як піднятися на небо сказав: 

Від Матвія 28:18-20

18 А Ісус підійшов і промовив до них та й сказав: Дана Мені всяка влада на небі й на землі. 19 Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, 20 навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь .

Примітка: Насправді, я тут викривив вчення Біблії, додав деякі вірші, яких у Біблії раніше не було, а деякі вірші використав і підтасував під Трійцю, це зробив на прохання деяких вірян.

 

Переглядів: 245 | Додав: Volia | Теги: святий дух бога, свята трійця, отець син дух святий, єдиний бог
Всього коментарів: 0
avatar