4:31 PM

Що означає служити вірити Богу в Біблії

Що означає служити Богу

В чому полягає основа віри і служіння Богу і його сину Ісусу Христу ? 
Що означає служити вірити Богу в Біблії ? Навіщо люди вірять в Бога ? В чому полягає віра в Бога і Ісуса Христа?

Людина мені написала такий коментар "Віктор, Бог і церква - то різні речі. Будь-яка церква - це організації, в якій працюють люди, з усіма людськими недоліками. Подивіться на приклад патріарха Філарета - і все стане зрозуміло".

Насправді, віра, Бог, організація, це не різні речі і поняття. 

Я людині написав таку відповідь "Хто вірить у Бога в себе на кухні, мені коментарі не пишіть, це не віра в Бога". На цю тему писав статтю і там привів слова ап Якова з Біблії.

Якова 2:14

14 Яка користь, брати мої, коли хто говорить, що має віру, але діл не має? Чи може спасти його віра?

Віра на кухні в Бога жодного значення немає, ті люди які вірять у себе на кухні, вони для своєї власної втіхи в щось там вірять. Вірте собі на здоров'я, від вашої віри, ні користі, ні зла немає".

Деякі люди на мене образились за ці слова, причина образ мені невідома. Люди вірять в Бога з якоюсь метою, вони не для себе вірять, їхня віра це служіння іншим людям і самому Богу.  Якщо ви вірите в Бога у себе на кухні, то така віра жодного сенсу немає. Така віра незрозуміла, що ви хочете своєю вірою продемонструвати і що ви хочете довести і кому довести ?  Ви вірите для себе, ви тішите себе тим, що будете жити в Раю. Ви думаєте, що вам простяться ваші гріхи і ви станете Дунканами  Маклаудами - Горцями. Від такої віри з Біблійного погляду жодного толку немає і жодних наслідків немає. Насправді, віра  в Бога це труд, в першу чергу це труд над собою, в другу чергу це робота над іншими людьми.

Апостол Яков на цю тему писав.
Якова 2:18-19
18 Маєш ти віру, а я маю діла; покажи мені віру свою без діл твоїх, а я покажу тобі віру свою від діл моїх. 19 Чи віруєш ти, що Бог один? Добре робиш! Та й демони вірують, і тремтять.

проповідь апостола павла

Навіщо люди вірять в Бога  

Реальний християнин, не для себе вірить, він вірить для інших людей, він виконує роботу спасіння людства, в нього є віртуальна мета. Реальний християнин, вірить, що цей світ буде знищений, а людство має шанс врятуватися. Для того, щоб людство врятувалося, воно повинно змінитися, стати іншим. Людство по його поняттям повинно жити по законам Бога і тоді воно врятується в час кінця світу. Тому реальні християни йдуть в різні організації, якими керують аферисти, розповідають вам свої вчення, намагаються на вас вплинути і вас змінити. Християнин, не для себе служить Богу, він може бути невпевнений втому, що він особисто отримає спасіння, але він хоче щоб інші люди отримали це спасіння, в цьому полягає мета організації і церкви і самої віри.    

Апостол Павло писав, що він має надію на вічне життя, він не писав що він впевнений в це вічне життя, але вірив що його Бог не обманює.

До Тита 1:1-2
1 Павло, раб Божий, а апостол Ісуса Христа, по вірі вибраних Божих і пізнанні правди, що за благочестям,
2 в надії вічного життя, яке обіцяв був від вічних часів необманливий Бог


Маючи надію на вічне життя Павло оббігав з проповіддю всю Азію і Європу. Якби він сидів у себе на кухні то його віра жодного сенсу немала і наслідків теж не було, така віра була пустою.

Категорія: Християнство | Переглядів: 179 | Додав: Volia
Всього коментарів: 0
avatar