3:52 PM

Воскресіння мертвих

Про воскресіння мертвих

Якщо читати Біблію, то перші християни не вірили в життя після смерті, вони вірили у воскресіння з мертвих. Перші християни, вважали, що коли людина помре, то вона буде лежати в могилі і воскресне подібно тому, як воскрес Ісус Христос. Воскресне людина лише тоді коли прийде Христос на землю другий раз. До приходу Христа, вона буде лежати в цій могилі і гнити. За їхніми поглядами, коли прийде Христос мертві воскреснуть першими, а живі зміняться, смертний стане безсмертним, тління стане не - тлінням, і всі вони зустрінуться на небесах.

 

1 до Солунян 4:14-18

14 Коли бо ми віруємо, що Ісус був умер і воскрес, так і покійних через Ісуса приведе Бог із Ним. 15 Бо це ми вам кажемо словом Господнім, що ми, хто живе, хто полишений до приходу Господнього, ми не попередимо покійних. 16 Сам бо Господь із наказом, при голосі Архангола та при Божій сурмі зійде з неба, і перше воскреснуть умерлі в Христі, 17 потім ми, що живемо й зостались, будемо схоплені разом із ними на хмарах на зустріч Господню на повітрі, і так завсіди будемо з Господом. 18 Отож, потішайте один одного цими словами!

1 до Коринтян 15:21-23

21 Смерть бо через людину, і через Людину воскресення мертвих. 22 Бо так, як в Адамі вмирають усі, так само в Христі всі оживуть, 23 кожен у своєму порядку: первісток Христос, потім ті, що Христові, під час Його приходу.

1 до Коринтян 15:47-51

47 Перша людина з землі, земна (від автора - Адам), друга Людина із неба Господь ( від автора - Ісус Христос). 48 Який земний, такі й земні, і Який небесний, такі й небесні. 49 І, як носили ми образ земного, так і образ небесного будемо носити. 50 І це скажу, браття, що тіло й кров посісти Божого Царства не можуть, ані тління нетління не посяде. 51 Ось кажу я вам таємницю: не всі ми заснемо ( від автора- помремо), та всі перемінимось,

За вченнями перших християн, Ісус був першою людиною, яка воскресла. Християни казали, якщо Ісус не воскрес, то наша віра немає сенсу, така в них була філософія. Сьогодні погляди в людей інші, вони вірять в безсмертя душі, існують і прихильники ідеї воскресіння, але сам процес воскресіння вони змінили, вони трактують його по іншому.

Схожі теми - Грецька міфологія  про Аід.

Єврейська міфологія про шеол, як євреї уявляли царство мертвих.

 

Категорія: Воскресіння - Ад і Рай | Переглядів: 334 | Додав: Volia
Всього коментарів: 0
avatar