6:42 PM

Всяка влада від Бога

Влада від Бога встановлена 

В християнстві існують різні погляди на владу. Деякі християнські громади співпрацюють з владою, тому що вони вважають, що влада встановлена Богом.

До Римлян 13:1-7

¹ Нехай кожна людина кориться вищій владі, бо немає влади, як не від Бога, і влади існуючі встановлені від Бога. ² Тому той, хто противиться владі, противиться Божій постанові; а ті, хто противиться, самі візьмуть осуд на себе. ³ Бо володарі пострах не на добрі діла, а на злі. Хочеш не боятися влади? Роби добро, і матимеш похвалу від неї, ⁴ бо володар Божий слуга, тобі на добро. А як чиниш ти зле, то бійся, бо недармо він носить меча, він бо Божий слуга, месник у гніві злочинцеві! ⁵ Тому треба коритися не тільки ради страху кари, але й ради сумління. ⁶ Через це ви й податки даєте, бо вони служителі Божі, саме тим завжди зайняті. ⁷ Тож віддайте належне усім: кому податок податок, кому мито мито, кому страх страх, кому честь честь.

Існують християни, які засуджують владу але її терплять і платять податки, такі християни будь яку владу вважають слугою сатани. Вони ніколи не скажуть, що всяка влада від Бога. Єдина влада від Бога це Боже Царство в якому буде правити царь Ісус Христос. Погляди ворожості до земної влади у християн базуються на цих віршах.

Євангеліє від Луки 4:5-8

І він вивів Його на гору високу, і за хвилину часу показав Йому всі царства на світі. 6 І диявол сказав Йому: Я дам Тобі всю оцю владу та їхню славу, бо мені це передане, і я даю, кому хочу, її. Тож коли Ти поклонишся передо мною, то все буде Твоє! І промовив Ісус йому в відповідь: Написано: Господеві Богові своєму вклоняйся, і служи Одному Йому!

 

влада вбиває християн , в першому столітті християни

Бо немає влади як не від Бога

Якщо аналізувати цих два вірша, ми бачимо протиріччя. Один вірш нам каже, влада від Бога встановлена, інший вірш нам каже, що влада передана дияволу і він владу дає кому хоче.

Християни тут не бачать протиріччя і сприймають ці два вірші як одне ціле. На думку християн, Бог дав владу дияволу і ця влада на землі ним встановлена і діє сьогодні. Бог постановив щоб землею сьогодні правив диявол, тому влада восстановлена Богом.

З точки зору християнина, сьогодні Бог не керує землею, землею керує диявол якого Бог допустив до влади.

1 Івана 5:19

¹⁹ Ми знаємо, що ми від Бога, і що ввесь світ лежить у злі

У наслідку правління диявола, було владою вбито мільйони християн, подібні катування і вбивства були зовсім недавно в СРСР. Християни терпимо ставляться до влади, вони виконують закони держави, які не суперечать Біблії, віддають кесарю кесереве - податки, але влада сатани, завжди християн переслідує і це ми бачимо в сучасній Росії, де людей за віру влада саджає в тюрму .

Християнин чекає дня, коли диявол і його влада буде знищена і на землю прийде праведне правління під керівництвом Ісуса Христа, бо це його влада, іншої влади у християнина немає. 

Даниїл 2:44

⁴⁴ А за днів тих царів Небесний Бог поставить царство, що навіки не зруйнується, і те царство не буде віддане іншому народові. Воно потовче й покінчить усі ті царства, а само буде стояти навіки

З приходом правління Христа , керівник який сьогодні очолює земну владу, буде покараний на тисячу років, а потім на короткий час буде звільнений і повністю буде знищений.

Об'явлення 20:1-3
¹ І бачив я Ангола, що сходив із неба, що мав ключа від безодні, і кайдани великі в руці своїй. 
² І схопив він змія, вужа стародавнього, що диявол він і сатана, і зв'язав його на тисячу років, ³ та й кинув його до безодні, і замкнув його, і печатку над ним поклав, щоб народи не зводив уже, аж поки не скінчиться тисяча років.

Категорія: Біблійні закони | Переглядів: 515 | Додав: Volia
Всього коментарів: 0
avatar