1:33 PM

Жертва за гріх

Жертва за гріх навіщо вона потрібна  

Більшість людей які себе називають християнами кажуть, що Ісус приніс себе в жертву за гріх і є досконалою жертвою. Коли людині задаєш питання, навіщо він це зробив ? То відповідь стає незрозумілою. Більшість християн нездатні пояснити чому Богу був потрібний викуп і жертва.

Згідно легенди, яку описує Біблія  в книзі Буття, перші люди мали вічне життя і були досконалі. Ці люди, мали конкретне завдання, яке їм дав їхній господар Бог. Люди повинні були плодитися і розбудовувати Едемський Сад по всій землі. Перші люди Адам і Єва, були вільними людьми і мали лише одну заборону, закон Бога забороняв їм їсти плоди з одного дерева в саду і закон казав -  якщо з цього дерева з'їсте плоди то помрете.  

Наглядати за діяльністю людей, був Богом поставлений Херувим (ангел), цей херувим був незгодний з політикою Бога і він  вважав, що люди повинні бути повністю незалежними як незалежний сам Бог.

Херувим використав змію і сказав Єві, що в неї є можливість бути повністю незалежною від Бога. Для того, щоб Єві бути незалежною її потрібно було з'їсти плід із забороненого дерева. Херувим стверджував, що коли вона це зробить, тоді вона сама буде Богом і буде вирішувати, що таке добро і що таке зло і підкорятися Богові її вже буде непотрібно. Коли Єва скошувала плід а слідом за нею скошував Адам, то в той момент люди відмовились підкорятися своєму господареві Богу і стали повністю незалежними.

Ця подія, схожа на державну зраду. Перші люди відмовились жити в державі яку хотів будувати Бог і разом з падшим ангелом влаштували заколот проти правління Бога. Кара за зраду і заколот, була смерть і перші люди були покаранні смертю. Згодом Адам і Єва померли і їхні діти теж стали помирати.

Гріх державної зради у нашому розумінні існує і цей гріх можна змити ціною власної крові. У часи другої світової війни, люди свої гріхи перед державою змивали ціною власної крові, йшли на фронт і воювали. У нас були дисциплінарні батальйони і там люди свої гріхи перед комуністичним режимом могли змити ціною власної крові. Зраду перед Богом змити ціною власної крові не можна, за логікою Богові наша кров непотрібна. Також жертвоприношення, не можуть змити зраду перед Богом, творцю наші жертви теж непотрібні, він не голодний і їсти не хоче, тому незрозуміло, чому перші люди вирішили свою зраду перед Богом відкуповувати жертвою. 

Сини Адама, пан Каїн і пан Авель, вирішили Богові перенести жертву і таким чином йому сподобатись. Чомусь синам Адама в голову не прийшла думка, що змити зраду можуть не жертви, а їхня особиста поведінка. Логічно було думати, що для Бога важлива не жертва тварин, а поведінка людей, які його зрадили. Перші люди і наступні покоління людей повинні були своєю поведінкою доводити Богові, що вони займають його позицію і каються в тому, що взяли участь в державному перевороті, який влаштував диявол. Люди повинні були працювати над собою і змінюватись в кращу сторону і показати Богові своє каяття.

аврам, авраам , жертва ісака, ісаака

Люди чомусь в цьому золочені не розкаялися і свою поведінку не змінили, а вирішили відкупити свою власну зраду ціною крові вбивства безвинних тварин, які вони приносили в жертву. Авраам пішов далі, замість того, щоб виховувати в собі добрі якості і йти до досконалості, він чомусь вирішив Богу принести в жертву свого власного сина Ісака і цими діями показати йому свою вірність.

Християни припинили приносити у жертву тварин за свої гріхи

Християни, перестали проливати чужу кров за свій власний гріх та інші гріхи і це добре. Причина чому вони перестали це робити полягає в тому, що вони знайшли "козла відпущення" ( козел відпущення це реальний персонаж, якого євреї приносили в жертву за свої гріхи один раз в рік) за свої гріхи.

Людина Ісус Христос був праведником і він пролив свою кров за викуп, він став козлом відпущення. Після смерті, він був взятий до Бога і там він сьогодні працює прохачем ( ходатаєм) за людські гріхи. Християнину нічого непотрібно робити, йому достатньо вірити, що Ісус є досконалою жертвою і прохачем за гріхи перед Богом і таким чином людина відкупиться від державної зради, яку вона скоїла 7 тисяч років тому.

Примітка: Ситуація така. Люди вірять, що не їхня поведінка відкупить їх від злочинних дій, а це чудо зробить чужа жертва і чужа кров.  Люди це страшні егоїсти, навіть у релігійному суспільстві вони шукають шару і за чужий рахунок хочуть в'їхати в Рай і отримати там вічне життя. 

Категорія: Християнство | Переглядів: 476 | Додав: Volia
Всього коментарів: 0
avatar