2:32 PM

Богослужіння у Великдень

Богослужіння у Великдень - Пасху

Предстоятель Православної церкви України Епіфаній заявив, що попри карантин, на Великдень усі люди зможуть відвідати святкові богослужіння. Про це Предстоятель Православної церкви Епіфаній заявив у інтерв'ю -  Радіо Свобода. 

"Храми будуть відкриті. І на вулиці, наскільки мені відомо з рішення МОЗ, і є заяви МОЗ про те, що не буде таких жорстких обмежень. Богослужіння будуть відбуватися. Але зараз ми бачимо, що центральна влада передала фактично повноваження на місця. І кожна громада на місці, це обласний центр, або це ОТГ, приймають рішення в залежності від того, в якій зоні вони знаходяться. Якщо це "червона" зона, коли хвороба інтенсивно розвивається, то, звичайно, обмеження посилюються " - розповів Епіфаній.

Він закликав усіх вірян дотримуватися дистанції і обов’язково одягати маски. "Звичайно, є ті, які бойкотують, намагаються не вдягати маски. Але навіть під час звершення богослужінь в нашому кафедральному Михайлівському Золотоверхому соборі ви можете побачити, що 99% тих, які беруть участь у богослужінні, одягнені в маски. Під час богослужіння, коли я бачу, що хтось без маски, то я оголошую, що, будь ласка, зверніть увагу, тому що це дуже важливо. Ми є центральним кафедральним собором. З нас беруть зразок. Якщо ми цього не будемо робити, то, відповідно, не зможемо вимагати від інших", - пояснив Епіфаній. 

Предстоятель Православної церкви України ПЦУ Епіфаній

Богослужіння у Великдень ПЦУ


Нагадаємо: Також МОЗ підготувало рекомендації для релігійних закладів - повідомляє сайт Еспресо

МОЗ підготувало рекомендації для релігійних закладів під час святкування Великодніх свят
Про це заявив на брифінгу головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

Він назвав рекомендації для релігійних закладів на Великдень:

  • заохочувати до "онлайн" богослужінь,
  • збільшити кількість благословень та зменшити їх тривалість,
  • зафіксувати вхідні двері на територію та у приміщення храмів у відкритому стані,
  • встановити обмеження на відвідування служби всередині та забезпечити дотримання дистанції між прихожанами на вулиці не менше 1,5 м,

рекомендувати відвідувати обряд благословення та освячення їжі лише 1 особі від сім'ї.
 Ляшко звернувся до людей і їм  рекомендував:

  • людям похилого віку, людям з хронічними захворюваннями утриматися від відвідування храмів, освятити святковий кошик на свіжому повітрі біля храму.
  • утриматись від відвідувань родичів та друзів,
  • краще, щоб до храму йшов хтось один із родини.

Примітка: Ще раніше Православної церкви України ( ПЦУ )  повідомляла, що християнам можна і потрібно вакцинуватися від ковіду 

Переглядів: 65 | Додав: Volia | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar