7:39 PM
Чим відрізняються сучасні християнські церкви.

Чим відрізняються сучасні християнські церкви.

Сучасне християнство, дуже відрізняється, одне від одного. Всі християни читають Біблію, але читають її по різному, одні цій книзі бачать одне, інші бачать інше. Християни, також не однаково сприймають Бога, його теж бачать по різному.

Більшість християнських громад уявляють ,одного Бога, який на їхню думку поєднує в собі три постаті - Отець, Син, Дух Святий і ці троє одно. Такий погляд на Бога, був затверджений на Нікейському соборі в 325 році. Інші християни, не признають рішення собору і вважають одного Бога Творця окремою постаттю, а постать сина Бога Ісуса Христа, теж вважають окремою постаттю, а Дух Святий вважають енергією самого Бога.

Одні християнські спільноти, вірять в біблійне створення всесвіту і землі. Інші спільноти, більш схильні вірити, в науково обґрунтований процес спотворення всесвіту. Одні християни тримаються закону Мойсея і вважають, що цей закон потрібно виконувати, інші виконують заповідь Христа - люби ближнього свого, і вважають що виконавши цю заповідь вони виконують весь закон.

Сучасні християнські церкви 

khristijanstvo.jpg


Існують християни, які не вірять в життя після смерті, такі християнські спільноти стверджують, що після смерті життя немає, вони вірять у воскресіння. На їхній погляд воскресіння і безсмертна душа, це не одне і те саме. Воскресіння це повернення до життя і це воскресіння відбудеться в майбутньому коли прийде Христос.

Інші християни, вважають, що коли людина помирає, вона змінюється і стає духовною особою, душа людини живе після смерті. Об'єднує ці дві групи християн одне, це бажання життя, і непростого життя, а вічного життя і безсмертя . Ап Павло сказав - Павло, раб Божий, а апостол Ісуса Христа, по вірі вибраних Божих і пізнанні правди, що за благочестям, в надії вічного життя, яке обіцяв був від вічних часів необманливий Бог.

Існують церкви, де люди вивчають Біблію, як студенти вивчають науку в Університеті. Люди, як студенти на парах, сидять і вчать Біблію, можуть поєднувати таке навчання з наукою. Також існують церкви, де люди мало вивчають Біблію, в основному слухають проповіді керівництва церкви, потім танцюють, можуть впадати в гіпнотичний транс, ще існують обрядові церкви , які побудовані на народних традиціях.

Всі ці наші релігії, поєднує одна думка, це кінець існування землі і створення Богом нової системи світу. Кінцем існування землі за вченням Біблії буде Армагедон, це війна Бога з цим гріховним світом. Одні християни вважають, що після Армегедону, вони будуть жити на небі, як живуть Ангели, і вони вже туди йдуть коли помирають. Інші вважають що будуть жити на землі, як живуть сьогодні люди,  і там ними буде правити Христос 1000 років.

Примітка: Це основні поділи християн. Не всі християнські церкви мають однакові погляди на вчення Христа, розділень багато і таких поділів там багато і вони різні.    

Категорія: Релігія в нашому житті | Переглядів: 309 | Додав: Volia | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar