2:58 PM

Інформація впливає на людину

Інформація і людина

Написали мені, що в нас повинне бути одне джерело інформації. Щодо інформації, я би не хотів, щоб в Україні було одне джерело інформації, також я би не хотів, щоб у нас працювали російські ЗМІ  і нас годували своєю інформацією. Інформація це як страва, інформацією можна людину отруїти, інформацією людину можна вбити, вона має великий вплив. Біблія "слово" називає мечем, словом людину можна вбити -  Бо Боже Слово живе та діяльне, гостріше від усякого меча обосічного, проходить воно аж до поділу душі й духа, суглобів та мозків, і судить думки та наміри серця.

Люди, які користуються одним джерелом інформації, вони дуже вразливі. В релігійному суспільстві існує табу на інші джерела інформації і там люди чудять. Наприклад, в кінці 19 століття люди продали все своє майно, гроші віддали церкві а самі вбралися в білі халати і залізли на гору, чекали там друге пришестя Ісуса Христа. В кінці 20 століття, люди в одній церкві в США  самостійно себе ліквідували, щоб полетіти до Ісуса Христа. Завдяки інформації, люди в церкву віддають всі свої заощадження  і вони переконані що діють правильно і таких прикладів багато. Нещодавно у Франції, завдяки отриманій інформації, людина іншій людині відрізала голову, люди чудять. 

інформацію, інформація 

 Ми заручники інформації - інформація має вплив і впливає на людину


У 2019 році, люди у нас отримували таку інформацію. Томос -  это не Порошенко, это заслуга Филарета. Безвіз і асоціація з ЄС -  это не Порошенко, это заслуга Небесной сотни. Армія - это не Порошенко это заслуга волонтеров и всего народа. Порошенко это барыга, вор и Вальцман. Дякуючи цій інформації, люди обрали собі нову владу і тепер сидять в матеріальному і емоціональному принижені. Отримана інформація  дуже впливає на людей, люди втрачають над собою контроль і наступає капець.

Люди обирають владу, вони її обирають вухами, люди слухають обіцянки і за ці обіцянки голосують, вони не задають питань, яким чином ці обіцянки будуть виконанні. Інформація, навіть, якщо брехлива, має великий вплив на людину. Також на людей впливає сильно суспільна думка, самостійні рішення люди рідко приймають, люди це стадо і мають стадний рефлекс. Обрали люди Зєлю, добре що не Надєжду Савченко, був період що Надєжду могли обрати, тепер залишилось чекати чим ця фігня закінчиться.

На днях їздив в магазин купував зимове взуття, хвилин 30 лазив по цьому магазину, не міг вибрати взуття. Один випадковий покупець зацікавлено почав розглядати взуття, це на мене вплинуло і я купив це взуття. Люди діють рефлекторно, як тварини, також рефлекторно обирають владу. Нашими рефлексами користується активно сусід і тому ми обираємо до влади таких людей як Зєля, Лозинський, Медвечук, Шуфрич, Вілкул. Ми всі жертви інформації, яка впливає на людину, ми заручники обставин що склалися і інформації.

Категорія: Новини сайту - Релігійний досвід | Переглядів: 72 | Додав: Volia | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar