1:51 PM

Як сьогодні святкувати Пасху

Як сьогодні під час карантину відсвяткувати Пасху 

Пасха ( Великдень) це велике для християн свято, таке свято психологічно християнину складно обійти і причина тут в тому, що Ісус перед смертю сказав - Потім Ісус узяв хлібину, та віддавши дяку Господу, благословив її. Після того Він розломив хліб і роздав Своїм апостолам зі словами: «Це тіло Моє, що буде віддане за вас. Їжте його на спомин про Мене». Після вечері Ісус так само взяв чашу з вином і промовив: «Це вино символізує кров Мою, що засновує Новий Заповіт Божий для людей, які належать Йому; і проллється вона за вас».

Існують християни, які відзначають цей день 14 нісана , але більшість цей день святкує на Великдень. Люди збираються разом і вживають хліб і вино. Доволі складно християнину таке зібрання обійти і на ньому не бути. Пригадую, що коли я займався релігією то були люди які на Вечерю Господню не приходили, вони не приходили з різних причин, скажу, це на їхнє життя не вплинуло, вони до цих пір живі . Думаю якщо християнин не відвідає одну Вечерю Господню і не прийме від символів, то світ від цього не перевернеться.

Християнин сам може собі приготувати і благословити хліб, також він може купити собі чисте вино і теж його благословити і ці символи самостійно прийняти вдома в своїй християнській родині, якщо він один то відзначити цей день одному. Християнин він сам священик (священство царське, народ святий) і його молитву як пише Біблія Бог чує.

1 Петра 2:9

9 Але ви вибраний рід, священство царське, народ святий, люд власности Божої, щоб звіщали чесноти Того, Хто покликав вас із темряви до дивного світла Свого.

пасха, вечеря господня 

Як готувати хліб не приправлений всі знають, там окрім муки і води нічого не повинно бути, вино теж повинне бути чистим, без домішок, пригадую ми використовували сухе червоне Кабарне. Та релігія в якій я був, від символів забороняла приймати, ми лише тримали символи в руках і їх передавали іншим, більшість приймає від символів і це сьогодні під час карантину  дуже небезпечно.

Саме свято Пасха, це день коли християнин віщає смерть Ісуса Христа. Християнин згадує що людина Ісус Христос більше 2000 років тому померла за його гріхи, згадує про цю жертву. Як я писав згадати це можна і в себе вдома, в молитві, зі своїми власними руками приготовленими символами. Від цього думаю ніхто не захворіє і не помре. Деякі церкви святкують воскресіння Христове, таке воскресіння теж можна вдома святкувати і молитися, та розповідати що Христос Воскрес. Сьогодні про це можна і в Інтернеті написати, написати можна на всіх сайтах одночасно, щоб всі це знали - Христос Воскрес .
 

Категорія: Новини сайту - Релігійний досвід | Переглядів: 76 | Додав: Volia | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar