9:02 PM

Конструктор сайтів ucoz

Сайт ucoz конструктор 

( стара стаття ) 
Моє перше враження від конструктора сайтів ucoz. Сам конструктор сайту цікавий, людина з невеликими навивками програмування може спокійно створити сайт. Мені сподобалось, що можна додати свій домен www, і за сайт непотрібно платити гроші ))). Правда, користувачу потрібно в такому випадку, окрім домена придбати сертифікат SSL. Сертифікат для сайту "Релігійний досвід" взяв отут https://www.sslforfree.com, він теж безкоштовний, там існують різні варіанти отримання сертифікату SSL,  я отримував в ручному режимі, так як в адмінці сайту, ще до кінця не розібрався, всі можливості ще не дослідив .. В ручному режимі цей сертифікат потрібно чекати 3 години. 

Така версія сайту дешева, можна сказати повністю безкоштовна і користувач стає власником сайту. Правда цей сайт як розумію можуть власники сервера видалити, якщо він мертвий і його ніхто не читає. Також власник сервера на такому дешевому сайті поширює свою рекламу і тут нічого поганого немає, якби не одна проблема. Реклама власника містить http: з'єднання, що періодично понижує рейтинг сайту. Завдяки власнику сервера користувач отримує сайт, який містить небезпечне з'єднання, а це погано для відвідувачів сайту, вони лякаються.

юкоз, сайт юкоз

Можна сказати, що власник серверу примушує користувача купити в нього пакет послуг який коштує 4.79  долари на місяць. Користувач може такий пакет купити, якщо цей сайт буде йому приносити цих 4.79 доларів на місяць. Купувати послугу на сайті, який нічого не приносить, сенсу немає.

Як на мене, то було більш нормально, якби юкоз не тероризував сайти рекламою http:. Розумію, що гроші якось потрібно заробляти, але таку рекламу було би розумно давати на старих сайтах, яким біля року. Молодий сайт не буде купувати послуг, тому що невідомо, як цей сайт працює, як він проходить індексацію. Невідомо також, як працює SEO оптимізація, яку потрібно прописувати в особливих кодах. 

<head>
<?if($URI_ID$='page11')?><meta name="keywords" content="ключові слова" /><meta name="description" content="опис сайт" /><?endif?></head>

Конструктор сайтів ucoz

Скажу, сам сайт, має проблеми, але на перший погляд конструктор сайтів цікавий. Тут можна переглянути відео, навіщо цей сайт створив.

 

Категорія: Користування сайтом | Переглядів: 123 | Додав: Volia | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar