1:26 PM

Мій християнський досвід

Мій християнський релігійний досвід

Як віра змінила моє життя. Релігійний досвід. Мій християнський досвід.

Ідея створення форуму "Релігійний досвід" у мене виникла давно, але вирішив реалізувати її лише зараз. Причини, які були двигуном створення цього ресурсу, це мій особистий християнський релігійний досвід, який повністю змінив моє життя .

Колись на початку 90 років я познайомився з християнським вченням. В ті часи, це було ноу-хау, церква з якою я познайомився проповідувала наукові погляди створення всесвіту, але відкидала еволюцію людини. Навчання Біблії там відбувалося як в Університеті і це навчання поєднувалось з різними науками.

виноград

Я в ті часи, мав родину, працював, і був молодим, жив простим світським життям. Після знайомства з церквою моє життя почало змінюватися. По іншому  став дивитися на світ, тому в родині почалися не зовсім нормальні процеси. Жінка категорично була проти мого захоплення і його не сприймала. Це привело до того, що ми почали віддалятися один від одного.

Через п'ять а може і шість років, мого перебування в церкві я познайомився з одною дівчиною із цієї церкви. Ця дівчина мені сподобалась і так склалась ситуація, що я по закону мав право розлучитися зі своєю жінкою і створити нову родину. По букві закону я мав право, а от по букві духу закону можливо такого права, я не мав.

Мені потрібно було з цією дівчиною не спішити. Потрібно було трохи більше з нею по зустрічатися, а потім вже одружуватися. Я одружився з нею через три а може чотири місяці після нашого знайомства, а це погано. Причина чому я так вчинив, була в психологічному тиску родини дівчини і церкви.

От з цього моменту, все моє майбутнє життя і пішло шкереберть. Родина дівчини теж була християнською але вона була категорично проти нашого спілкування і одруження. Керівництво церкви весь час від родини отримувало скарги, мене в ті часи весь час викликали на якісь внутрішні релігійні суди. На цих внутрішніх релігійних судах, керівництво церкви без жодних біблійних аргументів, мені спочатку забороняло одружуватися, потім мене звинувачувало, що я дівку до весілля занапастив .

Потім після весілля намагалися мені винести анафему, мовляв що я скоїв блуд і розлучився з колишньою жінкою не по закону, але біблійних аргументів не знайшлося, закон мені дозволяв розлучитися, були причини, тому залишили мене з анафемою в спокої.

Правда родина жінки, в спокої нас не залишала і після весілля родина жінки слідкувала за її менструальним циклом. Як мені сказали, це було проханням керівництва церкви, бо керівництво було переконане, що я з дівчиною до весілля спав і що вона вагітна. Насправді такого не було, я з дівчиною до весілля не спав, хоча був один випадок, що я міг з нею переспати, але втримався.

Родина моєї нової християнської жінки, чомусь в ті часи була переконана, що я одружився заради їхніх статків. Родина всім розповідали, що моя мета це заволодіти їхнім майном і їхньою квартирою, ці теми були основними на всіх бесідах з керівництвом церкви, також ця тема і інші поширилась по самій церкві, люди там весь час щось говорили.

Ці всі християнські бесіди і привели мене до депресії. Це був початок моєї християнської депресії. У ті часи я думав, що після весілля родина і церква вгамується і перестане мене переслідувати, але я помилявся. Церква трохи вгамувалася і керівництво визнало нашу нову родину ,а родина нової жінки не вгамувалась і весь час вимагала від мене щоб я залишив їхню дочку. Можна сказати що її родина мене виживали.

Через пару місяців нового сімейного життя я йшов  з роботи додому, з жінкою зустрівся на вулиці, вона якось себе дивно поводила і я звернув увагу на її руки, всі руки були в синяках від чиїхось пальців, а на ногах були синці великого розміру. На моє питання, звідки ці синці, вона відповіла, що бавилась з племінником, тому в неї синяки.

Пройшов, ще місяць нового сімейного життя і жінка вирішила мені розповісти звідки в неї були ці синці на руках і ногах. До нас в гості часто заходив один брат во христі, і коли я був на роботі цей брат подзвонив моїй жінці і попросив мою жінку принести йому додому, якісь релігійні книги. Коли моя жінка принесла йому книги, він її зґвалтував, а розповісти цю ситуацію вона мені боялася, так як думала що я розлучуся з нею. (По закону будь який сексуальний зв'язок  дає можливість християнину розлучитися).

Після повідомлення злочину, я з жінкою поїхав в міліцію і заяву на цього брата написав, але часу пройшло багато, тому такий злочин довести було неможливо. Єдине що я зміг зробити, це сповістити керівництво церкви, яке після слідства винесло тому брату анафему.  

Ця вся ситуація мене була добили, я перестав ходити до цієї церкви. Практично повністю замкнувся в собі. Ночами не міг спати, очі закриваю і різні думки лізуть в голову, єдиною втіхою була робота. Церква мене теж ігнорувала, ніхто після цього випадку до мене не приходив, на суди вже не викликали, а депресія не проходила.

Настав момент коли працювати я вже не міг, і звільнився з роботи. Коли звільнився з роботи, то по дорозі додому побачив ларьок де продають цигарки і купив одну цигарку і не ховаючись цю цигарку закурив, а в нас курити було заборонено . Іду по дорозі курю, а тут на зустріч їде брат во христі, звали того брата Сергій Черняк. Він підходить до мене і каже - Вітя ти розумієш що це гріх і я повинен про це повідомити керівництво, кажу - розумію. Через тиждень,  може трохи більше, зібрали суд (по їхньому правовий комітет) і мені на тому суді винесли анафему за куріння .

Після винесення анафеми, християнська депресія поглибилась. Мені в ті часи потрібно було звертатися до спеціалістів, але таких спеціалістів я не знав, тому справлявся сам. Багато читав, читав різну літературу, це мені допомагало.

Кінцевому результаті з новою родиною життя так і не склалося, і причина тому не події які відбувалися навколо, хоча ті події мали великий вплив.

Причина нашого розлучення була в нас самих , як виявилось ми різні люди, я більш відкрита людина, те що думаю те і кажу в лоб, а вона більш закрита людина, свої думки тримає в собі, і ми не змогли порозумітися.

Сьогодні я повернув своє минуле життя, яке було до церкви. Живу в старій своїй родині, з колишньою жінкою помирився і в мене все добре, ми з жінкою навіть не сваримося. Також я подолав депресію, з тих часів пройшло багато часу, також сьогодні я по іншому дивлюся на релігію. Те було моє християнське життя, але це мій погляд в тих людей інший погляд і своя правда 

Категорія: Новини сайту - Релігійний досвід | Переглядів: 68 | Додав: Volia | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar