2:07 PM

Вакцинація не порушує релігійних норм

Вакцинація не порушує релігійних правил
Вакцинація, як процедура, не є порушенням релігійних норм і правил.
Вакцинація не порушує релігійних правил. Про це в інтерв’ю Укрінформу заявив речник Православної церкви України владика Євстратій Зоря.

"Вакцинація, як процедура, не є порушенням релігійних норм і правил. Але, ми ж розуміємо, що не може церква, вона не має просто таких інструментів, компетенції і, відповідно, повноважень давати оцінку якості процедури вакцинації, конкретної вакцини чи конкретного випадку. Це є компетенція органів охорони здоров’я, держави і т.д., і тому, розрізняючи ці компетенції, ми можемо діяти спільно, ефективно і допомагати одне одному в розв’язанні проблем", - зауважив ієрарх ПЦУ. Про це повідомляє сайт Укрінформ

Вакцинація. Речник Православної церкви України владика Євстратій Зоря.

Вакцинація не порушує релігійних норм.
"Церква від початку сказала, що потрібно дотримуватися тих рекомендацій, які органи охорони здоров’я надають для збереження нашого здоров’я. Якщо вони рекомендують носити маски, то ми повинні їх носити. Але це не означає, що маска чи дезінфекція є панацеєю, і вони самі по собі можуть врятувати нас від пандемії, і виключно на них чи на вакцинацію треба покладати свою надію", - зазначив владика Євстратій.

На думку єпископа, це не так, "тому що і маски носили, і вакцинація почалася, а проблема залишається складною, хоча знову ж таки ми не можемо сказати, наскільки вона була б гіршою і складнішою, якби і таких заходів безпеки не було вжито. Ми бачили рік тому, коли деякі церкви відверто ігнорували цю небезпеку, коли вже закликала і держава, й інші конфесії дотримуватися відповідних правил – а вони їх ігнорували".

 

Категорія: Новини сайту - Релігійний досвід | Переглядів: 94 | Додав: Volia | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar