11:28 PM

Зеленський звернувся до глав церков по допомогу

Володимир Зеленський звернувся до глав церков по допомогу

Володимир Зеленський в середу 28.04.2021 звернувся до глав церков по допомогу. Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з предстоятелем Православної церкви України Епіфанієм, та главою Української греко-католицької церкви Святославом Шевчуком. Також  зустрічався з  предстоятелем Української православної церкви Московського патріархату Онуфрієм попросив розповісти вірянам про важливість COVID-вакцинації.

Він сказав: "Ми якраз збили третю хвилю. Зараз перший тиждень, коли йде зменшення на одну-дві тисячі захворілих щодня. І я хотів обговорити з вами, які ще потужні сигнали ми могли б надіслати, щоб не допустити повернення регіонів у "червону" зону після Великодня, адже це дуже впливає на громадян та економіку".

вакцинація церкви , зустріч зеленського з предстоятелями церков

Деталі: Президент також звернувся з проханням розповісти вірянам про важливість вакцинації від COVID-19.

Зеленському розказали, що Українська рада церков і релігійних організацій дійшла спільної позиції, щодо вакцинації. Вона полягає в тому, що немає релігійних причин не проводити щеплення, а вакцинація має бути безпечною, доступною й добровільною.

Предстоятелі всіх церков запевнили, що вони  намагаються максимально зробити все, щоб богослужіння на Великдень ( Пасху) були доступні онлайн. Також щоб люди зберігали дистанцію та надягали і носили  маски.

Президента проінформували, що Рада церков оприлюднила окреме звернення щодо "пасхального перемир’я" на Донбасі, в якому "закликала всіх, хто має відповідні компетенції та владу, відкласти зброю"- Про це повідомляє Українська правда

ЧитатиЄвстратій Зоря - Вакцинація не порушує релігійних норм  

Категорія: Новини сайту - Релігійний досвід | Переглядів: 171 | Додав: Volia | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar